Zálohování systému při stahování Internet Explorer 8

December 8 by admin

Internet Explorer 8 nabízí mnoho funkcí, které nejsou začleněny do starších prohlížečích, včetně podpory pro 64-bitové ke stažení (soubory větší než 4 GB ve velikosti), lepší HTML a kaskádových stylů (CSS), implementace a hledání návrhy. Instalace IE8 nad IE6 a IE7, však může způsobit nestabilitu systému na některých počítačích. Před aktualizací na IE8, je doporučeno, aby jste zálohu systému.

Nástroj Obnovení systému používá body obnovení vrátit počítač do předchozího stavu. Můžete rychle vytvořit bod obnovení při stahování IE8 do počítače. Pokud IE8 způsobuje chyby po instalaci, můžete se vrátit zpět na IE6 a IE7 s bodu obnovení, který jste vytvořili.

Instrukce

1

Klikněte na tlačítko "Start." Klepněte pravým tlačítkem na "Computer" a zvolte "Vlastnosti". Klikněte na odkaz "ochrana systému".

2

Klikněte na tlačítko "Vytvořit ...". Jméno bod obnovení "IE8 Install." Klikněte na "Vytvořit". Windows vytvoří záložní kopii aktuálního stavu počítače.

3

Objeví Klepnutím na tlačítko "Close", když se zpráva "Bod obnovení byl úspěšně vytvořen."

4

Klepnutím na tlačítko "OK" zavřete "Vlastnosti systému". Instalace aplikace Internet Explorer 8 do počítače, jakmile dokončení stahování.