Zálohování počítače v systému Windows 7

December 10 by admin

Zálohování počítače v systému Windows 7


Zálohování Windows 7 počítače, aby nedošlo ke ztrátě dat z libovolného počtu příčin, včetně selhání pevného disku, odcizení, živel nebo náhodnému odstranění. Podniky záviset na údaje, které oni používají je v bezpečí před jakoukoli hrozbou, a mnozí nikdy zotavit se z vážné ztráty dat. Zabránit katastrofě přípravou na to dopředu s pravidelným zálohování plánu, který udržuje důležité informace zálohovány a uloženy ve vzdáleném místě pro snadné využití v případě potřeby.

Instrukce

Denní naplánovaných záloh

1

Restartujte počítač a přihlaste se jako uživatel s právy správce nebo jako správce v případě potřeby.

2

Klepněte na tlačítko "Start" a "Všechny programy" a poté klikněte na tlačítko "Údržba" a "Zálohování a obnovení".

3

Klepněte na tlačítko "Nastavit zálohování", z části Záložní.

4

Kliknutím na název externího pevného disku nebo optická jednotka použít pro denní zálohy. Klepnutím na tlačítko "Další".

5

Klepnutím na tlačítko "Další", aby Windows vybrat typy souborů. Nebo klikněte na "Chci vybrat," klepněte na tlačítko "Next", zaškrtněte políčka vedle jednotek, složek a souborů, které chcete zahrnout do zálohy, a klikněte na tlačítko "Další".

6

Klepnutím na tlačítko "Změnit plán" a vyberte frekvenci, den a čas budoucích automaticky plánované zálohování. Klepnutím na tlačítko "OK" pro pokračování.

7

Klepněte na tlačítko "Uložit nastavení a spustit zálohování", začne proces zálohování. Vložit prázdných disků jako výzva a označit každý disk v pořadí, ve kterém je použita.

System Image

8

Restartujte počítač a přihlaste se jako uživatel s právy správce nebo jako správce v případě potřeby.

9

Klepněte na tlačítko "Start" a "Všechny programy" a poté klikněte na tlačítko "Údržba" a "Zálohování a obnovení".

10

Klikněte na "Vytvořit bitovou kopii systému" v menu na levé straně.

11

Klepnutím na tlačítko "na jednom či více DVD" a klikněte na tlačítko "Další", aby rozhodli o vytvoření obrazu na DVD. Nebo klikněte na "na pevný disk" a klikněte na tlačítko "Další", aby rozhodli o vytvoření obrazu na externí nebo sekundární pevný disk.

12

Klepnutím na tlačítko "Spustit zálohování" a vložte prázdné DVD disky jako výzvy, pokud použití DVD pro obraz systému.

Tipy:

  • Proveďte rychlou zálohu kopírováním důležitých souborů na USB flash disk nebo umístění v síti na konci dne.
  • Udržujte hlavní zálohu v samostatné budově, a pokud je to možné, samostatná obec, aby se zabránilo živelní pohromy nebo požáru z zničením všech kopií dat.
  • Zálohy lze ukládat na bankovní trezor pro bezpečnost.
  • Vytvořte denní zálohy na externí pevný disk nebo sekundární, aby nemuseli být přítomni změnit prázdných disků při práci s více disků záložní sady.
  • Číslo každý disk v pořadí určit pořadí záložní soubor byl vytvořen v.
  • Vytvoření obrazu celého systému může být velmi užitečné, ale to je všechno, nebo nic přístup k obnově. Jednotlivé soubory nelze obnovit z bitové kopie systému, ale spíše celá jednotka může být buď obnovena, nebo ne.