Správné Meta Tag Format

December 12 by admin

Meta tagy jsou informace uvedené v části <head> webové stránky, nejsou viditelné pro běžné návštěvníky. Účelem meta tagy je pomoci definovat své webové stránky, když pavouk vyhledávač prochází vaše stránky. Meta tagy mít žádný vliv na to, jak webové stránky vypadá nebo vykonává v prohlížeči uživatele, ale mohou mít vliv na optimalizaci pro vyhledávače na vašich webových stránkách. Chcete-li být efektivní, jsou meta tagy ve správném formátu na vašich webových stránkách.

Meta Popis

Meta tag popis by se měl objevit nejdříve v seznamu meta tagy. Kódovány jako <meta name = "description" content = "Vaše webové stránky popis">, meta tag popis poskytuje krátký textový popis pro vaše webové stránky. V ideálním případě, meta popis by neměl přesáhnout 180 znaků a měla smysl a musí být relevantní k obsahu na webových stránkách. Vyhledávače často používají informace obsažené v meta tag description jako popis webové stránky na seznam vyhledávače.

Meta klíčová slova

Druhá meta tag, který by se měl objevit, je klíčová slova tag meta. Kódovány jako <meta name = "keywords" content = "Vaše webové stránky Klíčová slova">, tag meta klíčová slova poskytuje klíčová slova týkající se vašich webových stránkách. Pro dosažení nejlepších výsledků, měla by tag meta klíčová slova nesmí obsahovat opakované klíčová slova. V ideálním případě, tag by měl obsahovat více než 10 klíčových slov oddělených mezerou a čárkou a neměla by přesáhnout 128 znaků. Pomocí klíčových slov, které návštěvníci mohou případně použít k najít vaše webové stránky je nejlepší praxe a přináší nejlepší výsledky.

Meta Robots

Tag meta roboti by se měl objevit na třetím místě v seznamu meta tagy. Ačkoli meta popis a meta klíčová slova jsou dva nejdůležitější meta tagy, můžete použít roboty tag meta definovat přístup pásový vyhledávače na vaše webové stránky nebo definovat nofollow odkazy na vaše stránky. Roboty tag meta vypadá <meta name = "robots" content = "Variable">. Můžete přidat NOINDEX proměnnou roboti tagu meta, aby se zabránilo vyhledávač indexování stránky nebo nofollow zabránit vyhledávačům z následujících odkazů na stránce.

Ostatní Meta Tagy

Další méně důležité meta tagy, které mají malý nebo žádný vliv na tom, jak roboti vyhledávačů léčit své webové stránky se také může objevit v seznamu meta tagy. Tyto meta tagy jsou autor, kanál, datum a Dublin Core meta tagy. Žádný z těchto meta tagy jsou nezbytné, ale může být užitečné, pokud používáte interní vyhledávač.