Seznam Runtime chyby s definicemi a řešení

September 14 by admin

Seznam Runtime chyby s definicemi a řešení


Runtime chyby jsou problémy s hardwarem počítače nebo softwarových programů, které udržují program pracuje správně. Tyto chyby se obvykle způsobí, že program přestane pracovat úplně, i když může být znamení dalších problémů, jako je škodlivý software, infekce nebo nekompatibilní softwarového programu. Nejlepší způsob, jak se vyhnout těmto chybám je být aktivní; ujistěte se, že váš počítačový systém a program dává vám chybu mít nainstalován jejich nejnovější aktualizace softwaru.

Webové stránky Runtime chyby

Ladění Runtime Error obvykle se ukáže jako malé šedé pole s následujícími slovy: ". Došlo k Runtime Error Přejete ladit?" Pod touto zprávou je další text, který dává číslo řádku (např, "Line: 34") a vysvětluje chybu (např: "Error: Permission denied"). Tato chybová zpráva v podstatě znamená, že váš prohlížeč nedokáže rozluštit různé znaky skriptu webové stránky z důvodu chyby ze strany správce stránky. Neexistuje žádný způsob, jak opravit webové stránky jiné osoby tak, aby se po této chybě, navštivte svého pruh nabídek prohlížeč a klepněte na položku Nástroje> Možnosti Internetu. Klikněte na záložku "Upřesnit" a poté zvolte "Zakázat ladění skriptů" políčko. Dále klikněte na okno, které říká, že "Zobrazovat oznámení při každé chybě ve skriptu." To vám umožní navštívit stránku, kterou se pokoušíte zobrazit bez jakékoli chybové zprávy.

Virus Runtime chyby

Někdy škodlivé programy (viry, phishing software a trojské koně) způsobit runtime chyby. Například, trojan virus známý jako "Subseven" způsobí, že runtime chybovou zprávu s názvem 216. To je jen jeden příklad z mnoha možných chyb, které mohou nastat při používání programy systému Windows a prohlížeče. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je či není vaše chyba runtime je virus, je to hledání číslo chyby online. Existuje mnoho fór, které popisují konkrétní chyby způsobené zlovolnými programy. Poté, co jste přišel na to, kořene problému, nainstalovat anti-virus software na vašem počítači a provést úplnou kontrolu. To vyčistí všechny runtime chyby způsobené viry a trojské koně.

Program Runtime chyby

Dalším častým problémem, který způsobuje celou řadu runtime chyby jsou problémy s počítačovými aplikacemi, které mají poškozené nebo chybějící komponenty souborů. Je to proto, že to je problém v registru programů --- část programové soubory, které obsahuje všechny informace o souboru. Tato chyba runtime je obvykle zobrazen jako "Runtime Error 429" s aplikacemi Microsoft Office, i když existují i ​​další čísla, která se mohou objevit v závislosti na konkrétním programu. Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aplikace registru. Toho je dosaženo klepnutím na tlačítko Start> Spustit zadáním na umístění v registru. Nastavení je následující s Microsoft Word se používá jako příklad. Napište "C: / Program Files / Microsoft Office / Office / Word.exe / regserver" a stiskněte tlačítko "OK". To přeinstaluje Wordu registru a dělá runtime chyby zmizí.