Seznam poskytovatelů VoIP služeb

January 27 by admin

Seznam poskytovatelů VoIP služeb


VoIP nebo Voice over Internet Protocol, je proces používaný pro zprávy, které jsou přeneseny přes internet namísto standardní telefonní sítě. Internetové telefonické hovory jsou převedeny z analogového formátu na digitální signál a potom převede na protokolu IP paketů, aby pro přenos přes internet. Primárně zaměřené na domácí uživatele a malé firmy, VoIP služby jsou většinou založeny na principu předplatného a mohou vyžadovat adaptér, který je specialitou hardware pro uživatele VoIP.

8x8

8x8 má čtyři servisní plány, a mohou být zaměřeny směrem k individuálním nebo velké podniky. Každý plán má jednorázový aktivační poplatek, který lze nastavit uživatelské nahoru a služeb od základního plánu, neomezené telefonní hovory po celých Spojených státech a Kanadě na virtuální kanceláře s neomezeným voláním na výběr mezinárodních destinací, jako je Švýcarsko, Japonsko a Mexico City. 8x8 byla založena v roce 1987 a stal se veřejnou obchodní společností na burze NASDAQ burze v roce 1997. Tato společnost je držitelem 76 patentů v USA.

Vonage

Vonage, které jsou uvedeny na New York Stock Exchange, poskytuje komunikační služby pro zhruba 2,4 milionu předplatitelů od června 2010. Vonage oficiálně spustila své služby v březnu 2002 poté, co obdrží více než 10 milionů dolarů na financování v roce 2001. Nabízí čtyři volání plány: Vonage Lite, základní 500 minut, Vonage World a Vonage Pro. Každý plán obsahuje buď neomezenou a poplatků na základě místní a dálkové volání. Aktivační poplatek a proprietární hardware jsou zahrnuty do všech plánů kromě základního 500minuta plánu.

Žargon

Lingo je VoIP služba s mnoha funkcemi. Společnost byla založena v roce 1994, tato společnost udržuje uživatele připojené po celé 150 zemích a má zhruba dvě miliardy minut celosvětového internetového provozu ročně. Kromě hlasové schránky, třícestný volání a anonymní odmítnutí hovoru, uživatelé Lingo mají přístup k bezdrátové síti pro používání mobilních telefonů. Tato společnost poskytuje své proprietární hardware zdarma pro všechny zákazníky. US-to-US hovory jsou zdarma, zatímco volání do Venezuely stojí méně než cent, protože od června 2010.