Scroll bliká na mé HP notebooku

August 21 by admin

Blikající LED světlo na notebooku nebo notebook Hewlett-Packard počítače znamená problém s hardwarem. Světlo bude mít různé blikající vzory pro různé chyby. Tam jsou některé běžné opravy, které vám mohou pomoci buď zastavit na blikání, nebo zjistit, jaký notebook HP potřebuje servis.

Blikající světla

Nastavení na notebooku HP klade většina světla v těsné blízkosti u sebe. V této konfiguraci, jeden blikající světlo může způsobit další vypadat, jako by se blikání. Například, může zobrazit scroll blikají, ale to je actionally Caps Lock světlo nebo světlo bliká Number Lock. HP používá tyto světla jako způsob, jak poukázat na problémy s hardwarem. Počet bliknutí rozlišuje chyby - například tři bliknutí indikují vadný paměťový modul. V mnoha případech, blikání je známkou vážné selhání systému. Pokud jste si jisti jen svitek bliká a notebook běží v pořádku, zkuste stisknout tlačítko, aby zjistil, jestli se nepřestane blikat.

Baterie

Blikající LED světlo může znamenat nízký nebo nefunkční baterii. Bliká, může také znamenat zapínání a vypínání na vašem notebooku HP. Jednoduše řečeno, to znamená, že počítač je zavěsil a potřebuje obnovit. Jedná se o běžný jev s elektronickými zařízeními. Pokud zapnete notebook HP v můžete vyjmout baterii. Nechte baterii až minutu a potom ji znovu nainstalovat. Pokud je problém moc cyklistika, notebook by měl nastartovat normálně. Blikání jakéhokoli LED by se měl zastavit. Pokud ne, zkuste spustit notebook pomocí napájecí adaptér a napájecí kabel. Pokud blikání zastaví s napájecím kabelem, budete pravděpodobně potřebovat novou baterii.

Paměť

Vyjmutí paměťového modulu z notebooků HP lze někdy opravit myserious závady, a proto, blikání LED světlo. Před vyjmutím paměti, měli byste nejprve vypnout počítač, odpojte jej a vyjměte baterii. Dveře přístup do paměti je na spodní straně notebooku v blízkosti prostoru pro baterie. Některé modely notebooků HP mohou mít šroubky, dveře, zatímco jiní budou mít posuvné západky. Po otevření dveří paměťového prostoru, položte ruku na notebooku krytu a dotknout něčeho kovového na uzemnění a zabránit výboji. Modul vyskočí při stisknutí západky kolem něj. Udržujte paměť se po dobu jedné minuty a poté namontujte notebook.

Selhání systému

Nejhorší možný scénář je, že váš notebook má významný selhání systému. To může být se systémem BIOS, základní desky, grafické řadiče nebo paměťového modulu. Pokud vyndání baterie a paměťové nepodaří problém vyřešit, měli byste zvážit získání profesionální služby pro váš notebook, a to zejména v případě, že notebooky není spuštění nebo běží dobře. Počet bliknutí indikuje problém s hardwarem. Například pět bliká je známkou selhání systémové desky. Pokud je váš notebook HP v záruce nebo smlouvy prodlouženou, měli byste před tím něco zavolat na informační centrum pro pomoc.