Příkaz fsmgmt.msc Nástroje na odstranění virů

December 8 by admin

Příkaz fsmgmt.msc Nástroje na odstranění virů


Příkaz fsmgmt.msc je příkaz Run umožňuje rychlý přístup ke sdíleným složkám počítače. Je-li příkaz již pracuje, virus může být na vině. To by mohlo být virus postihuje Sdílené složky, virus postihuje všechny spouštět příkazy, nebo virus cílení příkaz příkaz fsmgmt.msc specificky. Ať je to cokoliv, existuje několik způsobů, jak najít a odstranit ho.

Příkaz fsmgmt.msc

Příkaz fsmgmt.msc je příkaz uživatel zadá do dialogu Spustit (umístěné v nabídce Start), aby se rychle přístup ke sdíleným složkám. Mnoho uživatelů si to rychlejší než kliknutím prostřednictvím různých pevných disků a složek se tam dostat. Každá věta s "příponou MSC" rozšíření je příkaz Run.

Virus Příznaky

Protože řada virů může mít vliv na příkaz fsmgmt.msc příznaky se liší. Zadáním příkazu by pop-up chybovou zprávu, mohlo by to vypnout počítač, nebo by to mohlo dělat vůbec nic. Užitečný trik pro identifikaci rozsahu problému je vyzkoušet jiný příkaz. Například, zda konfigurační příkaz "msconfig" má stejný problém.

Virus Prevention

Pokud jde o viry, nejlepší trestný čin je dobrá obrana. Přestože Windows poskytuje základní ochranu bezpečnosti, uživatelé PC by bylo záhodno, aby investovaly v plné antivirového programu. Programy třetích stran jsou často silnější a účinnější při blokování druh virů, které by mohly mít vliv příkaz fsmgmt.msc. Populární možnosti zahrnují AVG, Symantec a McAfee.

Odstranění pomocí nástroje Microsoft

Jednou z možností odstranění je dodáván s každým počítačem se systémem Windows. Je to jen nástroj pro odstranění škodlivého softwaru. Pro přístup k němu uživatel zadá MRT do dialogu Spustit a hity ENTER. Pokud je tento virus postihuje všechny spouštět příkazy však, že to nebude fungovat. Místo toho může uživatel stáhnout kopii programu z Microsoft Security (spojené v zdrojů) a spusťte skenování přímo odtamtud.

Odstranění se softwarem třetích stran

Uživatelé, kteří již mají antivirový program jiného výrobce může chtít použít k odstranění viru. Tento program bude mít obecně možnost "Scan". To by mohlo chvíli trvat, ale nakonec seznam veškeré viry a vyzve k odstranění. Virus příkaz fsmgmt.msc by mohl mít libovolný počet jmen, takže tam nesmí být žádná zřejmá souvislost s konkrétní virus.