Nemůžu vidět Oblíbené v IE8

April 20 by admin

I když Internet Explorer 8 (IE8) oblíbené jsou organizovány v jednom centrálním místě, takže můžete spustit své oblíbené tlačítek bez nutnosti zadávat jejich URL adresy, nemůžete je zobrazit v případě, že nabídka Zajímavé je dočasně zakázáno. Oblíbené nebo záložky jsou odkazy na stránky, které navštívíte, často nebo nechtějí zapomenout. V IE8, menu Oblíbené je skrytý maximalizovat okno prohlížení. Nicméně, která mu umožňuje prohlížet a organizovat své záložky.

Příčiny

Pokud jste schopni zobrazit uložené oblíbené položky nebo záložky oblíbených webových stránek a stránek, panel nástrojů panel nabídek a výběr je vypnutý. Lišta menu se obvykle zobrazuje v horní části okna prohlížení. Obsahuje nabídku Oblíbené, který vám umožní uspořádat, prohlížet a mazat uložené záložky. Ve výchozím nastavení je lišta menu je vždy viditelné. Pokud je to dočasně vyřadit z činnosti, může být povoleno kdykoliv.

Povolení Panel nabídek

Chcete-li zobrazit pruh nabídek a prohlížet uložené oblíbené položky, spusťte aplikaci Internet Explorer 8, klikněte na nabídku Start, zadáním textu "Internet Explorer" do vyhledávacího pole a stisknutím tlačítka "Enter". Klikněte na tlačítko "Nástroje", vyberte položku Panely nástrojů a potom klepněte na tlačítko Panel nabídek pro zobrazení menu. V nabídce Zobrazit přejděte na příkaz Panely nástrojů a potom klepněte na tlačítko panel Oblíbené položky, aby panel nástrojů IE8 Oblíbené.

Prohlížení a správa Oblíbené

Chcete-li zobrazit uložené oblíbené položky, klikněte na tlačítko "Oblíbené", klepněte na šipku vedle tlačítka Přidat k oblíbeným, a potom klepněte na položku Uspořádat oblíbené položky. Záložky s odkazy se zobrazí v okně. Některé odkazy mohou být uloženy uvnitř složek. Kliknutím složky zobrazí záložky pořádané ve složce. Kliknutím na tlačítko "Nová složka", vám umožní vytvářet další složky organizovat záložky. Přetažení složku nebo odkaz z jednoho místa na druhé udržuje je organizovaný na základě vašich požadavků. Kliknutím na odkaz nebo složku a klepnutím na tlačítko "Delete" automaticky odstraní z okna. Kliknutím pravým tlačítkem myši na soubor a výběrem Seřadit podle názvu automaticky organizuje favority podle abecedy.

Import a export Oblíbené

Chcete-li přidat favority z jiného webového prohlížeče, nebo exportovat záložky do jiného webového prohlížeče, IE8 umožňuje importovat a exportovat odkazy. Chcete-li importovat nebo exportovat oblíbené, klikněte na tlačítko "Oblíbené", vyberte Přidat k oblíbeným a poté vyberte příkaz Import a export. V dialogovém okně Nastavení Import / Export, klikněte na Import ze souboru nebo exportovat možnost soubor, v závislosti na tom, co chcete dělat. Zaškrtněte políčko Oblíbené a klikněte na tlačítko "Další". Podle naváděné pokynů dokončete dovozu nebo vývozu. Pokud importujete odkazy, dovoz IE8 ze souboru bookmark.htm našel ve složce Dokumenty.