My Yahoo neodešle SMS

October 15 by admin

Yahoo Messenger umožňuje posílat okamžité zprávy z počítače do svého přítele mobilního telefonu dodává jako SMS nebo textové zprávy. Občas se však síť bude blokovat zprávy a příjemce nebude dostávat zprávy nebo obdržíte chybovou zprávu na vašem počítači. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte odblokovat konkrétní Yahoo uživatelské jméno ze síťového filtru a resetovat telefon tak, aby příjemce může přijímat zprávy. To vyžaduje, aby příjemce odesílat textové zprávy z telefonu, který blokuje zprávy.

Instrukce

1

Odblokovat spamového filtru Yahoo odesláním textové zprávy z telefonu, který má problémy s příjmem zpráv na číslo "92466", který říká, že "odblokovat všechny." Případně si můžete vybrat odblokovat konkrétního uživatele odesláním textové zprávy, která říká "odblokovat (YahooUser)," nahrazení "(YahooUser)," s uživatelským jménem, ​​který chcete odblokovat.

2

Obnovit mobilní zařízení, pokud se zobrazí "Toto číslo se rozhodly, že přijímat textové zprávy" Chyba zasláním textové zprávy, která říká "odblokovat všechny" na číslo 92466. ""

3

Obnovit mobilní zařízení, pokud se zobrazí "Tvůj přítel musí reagovat na jeden z vašich zpráv, než budete moci odeslat více" chybu tím, že odpoví na vaši SMS se zprávou, která říká "SMS (YahooUser) (zpráva)," nahrazení "(YahooUser) "s uživatelským jménem, ​​které chcete odblokovat a" (zprávy) "s osobní zprávou.

4

Zkontrolujte, zda je telefon úspěšně obnovit zasláním SMS zprávy z vašeho účtu Yahoo do telefonu reset. Telefon by měl obdržet zprávu bez problémů a měli byste se žádná chybová zpráva z Yahoo.

Tipy:

  • Můžete blokovat konkrétního uživatele opakováním kroku 1 a posílání SMS zpráv "blok (YahooUser)" místo.
  • Standardní sazby SMS použít při odesílání zprávy z telefonu pomocí Yahoo Messenger. Informujte se u svého poskytovatele služeb pro konkrétní Rate SMS.