Můj Logitech Webcam mikrofon nepracuje v AIM

December 8 by admin

Externí Logitech webkamery s vestavěným mikrofonem jsou prospěšné pro hlasové i video hovory v AOL Instant Messenger (AIM). Nicméně, pokud nemůžete slyšet osobu, se kterou se snaží komunikovat s, problém může pramenit z různých softwarem a hardwarem problémy. Pomocí řešení potíží izolovat problém a stanovit, jak by měl být vyřešen.

Webcam funkce

V případě, že vestavěný mikrofon na vašem webové kamery Logitech nefunguje, ověřte, zda zařízení funguje správně pomocí QuickCam software nebo software Logitech Webcam. Spusťte program, který používáte, a pak nahrát krátký klip ze sebe mluví. Pokud uslyšíte zvuk ve videu Logitech Webcam mikrofon funguje dobře. Pokud není nic slyšet, ujistěte se, že mikrofon je vybraný audio zařízení v části Nastavení zvuku v menu nastavení, a také, zda hlasitost na mic je objevil.

AIM Volume

Pokud jste pomocí webové kamery Logitech, který je dodáván s vestavěným-in webová kamera, mikrofon se nepracuje s AIM, pokud zařízení není vybrána ze zvukových nastavení Instant Messaging programu. Kliknutím na tlačítko "Enhanced IM" v nabídce programu Nastavení zobrazuje nastavení zvuku a videa. Volba webové kamery Logitech mikrofon z rozevíracího seznamu mikrofon a pak mluvit do mikrofonu vám řekne, zda mic zapnutý nebo ne. Pokud není nic slyšet, ujistěte se, že výchozí reproduktor, který používáte je vybrán z reproduktorů části nastavení zvuku a videa.

Ovladače

Ovladače Mikrofon webové kamery Logitech jsou s největší pravděpodobností chybí nebo je poškozen, pokud se vám stále nedaří používat mikrofon s AIM. Správce zařízení vám umožňuje určit, zda jsou ovladače správně vložen. Pokud rozbalit "zvuku, videa a herních zařízení" v Správci zařízení, žlutý vykřičník nebo červené "X" se objeví na Logitech mic, pokud řidič v zařízení chybí nebo je poškozen. Nejnovější ovladače jsou k dispozici ke stažení přímo z webových stránek společnosti Logitech. Po dokončení stahování a instalaci ovladačů, je nutné restartovat počítač, aby se změny projevily.

AIM Program Files

Zkuste pomocí mikrofonu s jiným programem a zjistěte, zda je problém s mikrofonem nebo s AIM. V případě, že mikrofon pracuje s jiným programem, vaše verze AIM může chybět důležité soubory, nebo může dojít k poškození jeho soubory. Odinstalace programu pro zasílání zpráv a přeinstalací to bude řešit problémy s chybějící nebo poškozené soubory.