Miniclip hry pro děti

August 6 by admin

Miniclip hry pro děti


Na webových stránkách Miniclip nabízí řadu bezplatných her, hráči mohou hrát online legálně. Kliknutím na tlačítko "Další" v sekci kategorií v horní části hlavní stránky (http://www.miniclip.com/games/en/), hráči vidět všechny typy her k dispozici, včetně her pro děti. Místo se závodní hry Quest hry, jednoduché natáčení hry a sítí hry, kde hráči mohou interagovat s ostatními hráči. Děti ve věku od 8 let mohou hrát všechny hry k dispozici.

Dream Tower

V "Dream Tower," hráči musí dostat hvězdu na vrcholu věže a porazit nepřátele, které stojí v cestě. Pro navigaci, stiskněte tlačítko na levé nebo pravé šipky, stiskněte tlačítko na šipku nahoru pro skok, stiskněte tlačítko na šipky nahoru a dolů provádět pozemní libru, a dvojitým stisknutím na levou nebo pravou šipku pro spuštění. Pokud nasbíráte určitý počet bodů, které můžete vyhrát buď bronzovou, stříbrnou nebo zlatou Dream Tower Award.

Club Penguin

V "Club Penguin" hry hráči musí spolupracovat s ostatními tučňáky o chatování, hraní her, používání emoce ikon a provádění akcí, jako je mávání, tanec, chůzi nebo házet sněhové koule. Před zahájením hrát, hráči mají možnost vytvořit nový tučňáka, nebo stát se členem. Hraní her vydělá hráčům virtuální mince, které se hráči mohou utratit za oblečení, doplňky pro váš virtuální tučňáka nebo nábytku pro tučňáka v iglú.

Bubble Trouble

"Bubble Trouble" má jednoduchý cíl: odstranit všechny bubliny. Hráči ovládají malou postavu, která má střílet poskakující bubliny s harpunou pistolí před tím, než ho zasáhla. Přesunout znak s levou a pravou šipkou a fotografovat stisknutím mezerníku. V případě, že charakter je hit bublině, že jedna postava ztrácí život. Pokud se dva lidé hrají ve stejnou dobu, jen charakter, který ji dostane ztratí život.

Miniclip Rally

V "Miniclip Rally," Hráči závod s dalšími dvěma hráči v obou džungli, na dálnici nebo čínské čtvrti. Hráči mohou závodit buď Monjey, Zed, nebo 3 Foot Ninja. Každý řidič provozuje vozidlo, které je vhodnější pro určité stopy, ale to všechno záleží na přehrávači. Pomocí kláves se šipkami řídit.