Jak zjistit webové stránky na serveru

April 6 by admin

Pokud mají společný účet serveru pomocí webového-hosting poskytovatele, ostatní zákazníci hostovat své webové stránky na stejném počítači serveru, který je hostitelem vaše stránky. Tím se výrazně snižuje náklady na hosting plánu, ale to také znamená, že budete sdílet šířku pásma a zdroje serveru s ostatními uživateli. Pokud si myslíte, že vaše webové stránky funguje špatně, získat seznam dalších webových stránek na stejném serveru pomocí jednoho z mnoha zdrojů dostupných pro tento úkol třetích stran. Je-li příliš mnoho internetových stránek jsou na stejném serveru, může být čas, aby zvážila další poskytovatele hostingu.

Instrukce

1

Navigace webový prohlížeč se dostanete na webových stránkách technické Signal Reverse IP domény (viz zdroje). Zadejte adresu webové stránky, kterou chcete zkontrolovat v poli "Remote Address" a poté klikněte na tlačítko "Check". Stránka výsledky zobrazuje všechny ostatní webové stránky hostované na tomto serveru.

2

Přejděte na nástroj Axandra Reverse IP vyhledávání (viz zdroje) a zadejte adresu webové stránky, které chcete zkontrolovat v poli "Zadejte svou doménu". Zadejte alfanumerický kód z obrázku do pole níže a poté klikněte na tlačítko "Najít všechny domény, které jsou hostované na serveru." Stránka výsledky zobrazuje názvy jiné webové stránky hostované na stejném serveru.

3

Přejděte na webové stránky myIPneighbors (viz zdroje) a zadejte adresu webové stránky, které chcete zkontrolovat v poli "Doména nebo IP adresy". Klikněte na šipku vedle textového pole. Stránka výsledky se zobrazují jiné webové stránky hostované na stejném serveru.

Tipy:

  • Webové vyhledávání domény nástroje používat různých zdrojů určit, které webové stránky jsou hostovány na sdíleném serveru. Tyto výsledky nemusí být vždy zcela přesné a up-to-date.