Jak zálohovat Quicken

December 10 by admin

Quicken je program, finanční řízení a používá se pro sledování, správu a organizování financí. Program je dodáván v několika verzích, včetně: nový uživatel, základní, luxusní, premiéra, domácnosti i firmy. Quicken je tak k dispozici pro PC a Mac. Tento software umožňuje uživatelům nástroje a kroky k zálohování svých finančních dat pro nouzové a bezpečnostních důvodů. Zálohování datového souboru Quicken trvá jen pár kroků.

Instrukce

1

Zavřete se Quicken pokud ji máte otevřít.

2

Vložte flash disk do USB portu počítače.

3

Otevřete Quicken.

4

Klikněte na "Soubor" a "Zálohování" nebo "Zálohování a obnovení" a klikněte na tlačítko "Backup Quicken soubor." Tím se otevře okno Quicken zálohování. výchozí soubor, který právě používáte je ve výchozím nastavení.

5

Vyberte "na svém počítači (např CD nebo diskety)" možnost volby. Tato volba je obvykle vybrána ve výchozím nastavení.

6

Klikněte na tlačítko "Procházet nebo" "Change" a vyberte flash disk od okna souboru procházet pod širým nebem. Váš dopis disk by měl nyní být v "Vyberte diskovou jednotku a cestu k zálohování složky" textového pole (např E :).

7

Vyberte "Přidat datum do názvu souboru." Tato možnost přidá dnešní datum na konec souboru.

8

Klikněte na "OK" nebo "zálohování nyní." Quicken je nyní zálohování soubor dat na váš flash disk. Po dokončení zálohování klikněte na "OK" v pop-up okně zprávy.