Jak zálohovat programy a soubory

December 8 by admin

Jak zálohovat programy a soubory


Windows Zálohování a obnovení poskytuje způsob, jak zálohovat programy a soubory v počítači. Pokud potřebujete obnovit ztracené souboru nebo obnovit celý počítač, můžete použít bitovou kopii systému nástroj vytvoří obnovit potřebná data. Windows umožňuje vybrat vám jednotky zpět a může také automaticky spravovat vaše zálohy pro vás. Můžete zálohovat svůj první program a soubor v několika jednoduchých krocích.

Instrukce

1

Klepněte na tlačítko "Start" a zadejte "Zálohování a obnovení" do vyhledávacího pole. Stiskněte tlačítko "Enter" pro otevření záložní nástroj Windows. Klikněte na "Vytvořit bitovou kopii systému" na levé straně okna, a poté zadejte heslo správce, pokud budete vyzváni.

2

Vyberte umístění záložní "Kam chceš uložit zálohu?" obrazovky, a potom klepněte na tlačítko "Další". Zaškrtněte políčko vedle každé jednotce, jejíž programy a soubory, které chcete zálohovat, a potom klepněte na tlačítko "Další".

3

Klepnutím na tlačítko "Spustit zálohování" pro vytvoření obrazu disku s programy a soubory. Pokud jste zvolili CD nebo DVD jako záložní médium, vložte každý disk Při výzva.