Jak vytvořit Windows XP Nouzové spuštění CD

April 6 by admin

Jak vytvořit Windows XP Nouzové spuštění CD

V průběhu doby, operační systémy mají tendenci k poškození častým montáž a demontáž programů, nebo škodlivému softwaru, například virům. Windows XP, ale stabilní a citlivé operační systém, se v ničem neliší. Někdy se korupce může být tak důkladné, že počítač je k ničemu. V takových případech je nutné použít XP spouštěcí disk provádět diagnostiku a obnovení funkčnosti. Pokud máte instalační disk systému Windows XP, může to působit jako spouštěcí disk. Pokud ne, můžete si vytvořit spouštěcí disketu v jednom ze dvou způsobů.

Instrukce

Vytvoření spouštěcí disk pro počítače s předinstalovaným

1

Přístup k programu pro správu zotavení počítače. Vzhledem k tomu, že neposkytují vám s plnou operační systém disků, společnosti jako Hewlett Packard a Dell instalaci programů na svých počítačích, předepnutých, které vám umožní vytvořit disky pro obnovení systému. Obvykle můžete najít program, kliknutím na tlačítko "Start" v levém dolním rohu pracovní plochy, pak "Všechny programy". Zálohování nebo obnova řízení by měly být přítomny v seznamu programů, které se zobrazí. Spusťte program, když se ho najít.

2

Zvolte možnost vytvořit obnovení systému nebo nouzový spouštěcí disk z nabídky správce obnovení. Postupujte podle pokynů pro vytvoření disku, protože program zobrazuje je na vás.

3

Vložte prázdné CD do CD / DVD-ROM, když program shromáždil potřebné soubory a je připraven pro zápis na disk. Jakmile počítač číst disk, aby program vypálit spouštěcí soubory.

4

Vyjměte disk při vypalování je kompletní a udržet ji v bezpečí. Ty by se jednoho dne muset tento disk opravit operační systém; ujistěte se, že ho uložit na místě, kde to není pravděpodobné, že k poškození.

Kopírování známého systému Windows XP disk pro opravy

5

Půjčit XP instalační disk Window to přítel a vložte jej do svého počítače. Všimněte si, že nelze použít kopii tohoto disku pro instalaci Windows XP na některý z počítačů, protože CD klíč je pravděpodobně v provozu na počítači svého přítele. Nicméně, můžete nabootovat z kopírovaného disku CD-ROM systému Windows XP, a, v závislosti na konfiguraci počítače, přístup k některým z těchto možností oprav k dispozici.

6

Spusťte program CD-pálení, a zvolte možnost zkopírovat na disk. Postupujte podle pokynů zobrazených programu k zahájení řízení disk kopírování.

7

Zajistěte zkopírovanou verzi systému Windows XP na bezpečném místě, dokud budete muset použít jako nouzové spouštěcí disk.