Jak vytvořit svůj vlastní MSN znaků

February 3 by admin

Windows Live Messenger, označovaný také jako MSN Messenger a jednoduše jako MSN, je služba instant-messaging a klient od společnosti Microsoft. S MSN, můžete komunikovat s přáteli, rodinou a kolegy v reálném čase prostřednictvím klienta pro zasílání zpráv, která je umístěna na ploše vašeho počítače se systémem Windows nebo v počítači se systémem Windows Mobile mobilní telefon. MSN umožňuje přizpůsobit vzhled a dojem z okna zpráv pomocí různých barev, motivů a písma. Můžete si také vytvořit svůj vlastní MSN postavu prostřednictvím bezplatné služby poskytované na make-me-mini.com.

Instrukce

1

Stáhnout a nainstalovat Windows Live Messenger, pokud jste tak již neučinili.

2

Přihlaste se do svého účtu Windows Live Messenger.

3

Přejděte na make-me-mini.com. Klikněte na tlačítko "Vytvořit znak" se nachází v centru stránky.

4

Přizpůsobte si MSN charakter. Prázdná tvář se objeví na stránce. Máte možnost přizpůsobení následující atributy vaší postavy: Vlasy, oči, obočí, ústa, vlasy, klobouk, funkce a doplňky. Vyberte individuální atribut ze seznamu levém navigačním a poté vyberte styl a barvu, která apeluje na vás.

5

Klikněte na tlačítko "Preview a stáhněte si svoji postavu" tlačítko z pravé části stránky, pokud jste spokojeni s vaší vlastní charakter. Se okno s výzvou k uložení souboru "MinimizeMeSetup.exe". Klikněte na tlačítko "uložit soubor".

6

Spusťte soubor "MinimizeMeSetup.exe", jakmile se to dělá stahování dvojitým kliknutím. Postupujte podle pokynů ilustrované v průvodci instalací. Po úspěšné instalaci, bude vaše vlastní postava možné přidat do MSN Live Messenger.

Tipy:

  • Pokud kdykoliv se vám nelíbí, jak se vaše postava se ukazuje, můžete kliknout na tlačítko "Obnovit" k návratu vaší postavy tvář nepopsaným listem.