Jak vytvořit soubor animovaný GIF

May 11 by admin

Při návrhu webové stránky, můžete animované soubory GIF zvýšit obsah přidáním humor, nebo upozornit na odkaz. Vytvořte si vlastní animovaný GIF rozbít velké kusy textu na stránce, takže informace snadno pro návštěvníky přezkumu. Animované GIFy jsou série snímků, které tvoří krátké sekvence animace. Chcete-li vytvořit soubor GIF, budete potřebovat sadu sekvenčních snímků představujících pohyb objektu. Například, pokud chcete míč odrazit jako GIF soubor, budete muset prokázat míč pohybuje nahoru a dolů, snímek po snímku u statických snímků. Můžete si vytvořit animované soubory GIF pomocí bezplatné on-line software animace.

Instrukce

1

Navštivte zdarma online animovaný GIF Creator jako gickr.com nebo picasion.com.

2

Klepnutím na tlačítko "Procházet" z domovské stránky a vyberte obrázek z vašeho počítače. Vyberte si JPG, GIF nebo PNG. Klepněte na tlačítko "OK".

3

Přidat druhý rámeček animace klepnutím na tlačítko "Procházet" do pole níže. Vyberte další snímek a klikněte na "OK". Pokračujte, dokud jste vložili všechny snímky, které potřebujete. Klikněte na tlačítko "Přidat další fotky", odkaz, pokud potřebujete přidat více fotografií než nahrání schránek.

4

Vyberte velikost nebo rychlost pro animace, klepněte na tlačítko "Vytvořit animace." Budete mít k dispozici odkaz na animace a možnost stáhnout. Klepněte na možnost vložit odkaz na své webové stránky kód, pokud chcete, aby okamžitě podělit o své animace.

Tipy:

  • Vzhledem k tomu, animace bude jedna z prvních věcí, které uživatelé všimnete, když navštíví vaše webové stránky, ujistěte se, že vybrat obrázek, který je relevantní pro vaše marketingové zprávy, spíše než se spoléhat výhradně na novince.