Jak vytvořit hypertextový odkaz s onclick a hodnoty

June 13 by admin

Jak vytvořit hypertextový odkaz s onclick a hodnoty


Když návštěvník webové stránky klepne na hypertextový odkaz, může být užitečné předat hodnotu jako parametr s PHP. Tato hodnota by mohlo být jméno návštěvníka, její preference, nebo identifikační číslo. Tyto informace pak lze přistupovat pomocí nové webové stránky pomocí PHP "$ _GET" proměnné. Můžete také zahrnout JavaScript "onclick" událost ve vašem hypertextový odkaz k volání funkce, která provádí jakýkoli konečný kód, musíte provést před tím, než návštěvník opustí webové stránky.

Instrukce

1

Otevřete svůj HTML zdrojový soubor v textovém editoru, jako je například Poznámkový blok Windows.

2

Přidat funkci JavaScript v sekci head souboru s kódem "<script type =" text / javascript "> funkce yourfunction () {alert (" ahoj ");} </ script>." Popup okno zobrazující "bye" se objeví, když návštěvník klikne na hypertextový odkaz.

3

Přidejte na hypertextový odkaz v těle HTML kódem "<a href="anotherpage.php?value=20" onclick="yourfunction();"> klikněte sem </a>." Nahradit "anotherpage.php" s URL, kde chcete přesměrovat uživatele. Hypertextový odkaz předá PHP parametr na novou stránku s kódem "? Hodnota = 20". Když návštěvník klepne na hypertextový odkaz, funkce JavaScript "yourfunction" volána.

4

Uložte soubor HTML, vložte jej na svém serveru a klepněte na hypertextový odkaz, které jste vytvořili.