Jak vložit bezdrátové karty v notebooku HP

March 30 by admin

Mnoho lidí stále používají notebooky HP vyrobené před tím, než začali přicházet s vestavěným-in bezdrátových karet. Ale s rostoucím využíváním bezdrátových sítí doma i v kancelářích lidí, tito lidé mohou být ponechány bez přístupu. A k čemu je pohodlí notebooku bez přístupu k internetu? Vložení bezdrátové karty na vašem notebooku HP je jednoduchá a bude poskytovat přístup, které potřebujete.

Instrukce

1

Nainstalujte potřebný software ovladače pro bezdrátové karty podle jeho pokynů. To se bude lišit v závislosti na výrobci vaší bezdrátové karty. Některé karty nemusí přijít se softwarem k instalaci. Pokud si nejste jisti, obraťte se na výrobce bezdrátové karty.

2

Vypněte notebook HP a odpojte jej.

3

Vyhledejte slot pro PC kartu na straně vašeho notebooku HP. Bude to vypadat jako horního slotu v obraze zde.

4

Zasuňte konec vaší bezdrátové karty s kovovými konektory na konci. Na obrázku zde, bezdrátová karta má zlaté konektory na konci. To je konec, který chcete vložit. Měli byste být schopni přečíst na štítku na kartě, pokud je správně vložen.

5

Stiskněte pevně na bezdrátové karty, dokud neuslyšíte cvaknutí. K dispozici by měly být malé, čtvercové tlačítko vedle slotu PC na vašem notebooku HP, které se objeví, když je karta vložena.

6

Restartujte počítač.

Tipy:

  • Chcete-li odstranit vaše bezdrátová karta vypnout počítač a stiskněte malé tlačítko vedle slotu PC, až bude karta tlačí ven lehce a tlačítko nezapadne na své místo, a pak vytáhnout kartu ven.
  • Nikdy nevkládejte bezdrátovou kartu nebo jiný hardware s počítači se systémem.