Jak určit NVIDIA grafické karty

May 31 by admin

Jak určit NVIDIA grafické karty


Grafické karty, nebo grafické karty, jsou hardware ve vašem počítači, který dekódovat video, činí 3-D grafiku a poslat video výstup počítače k ​​jeho monitoru počítače. NVIDIA grafické karty jsou široce používaný typ grafické karty. Identifikovat NVIDIA grafické karty počítače, pokud jste upgrade ovladače NVIDIA na webových stránkách NVIDIA, kontrole, zda nejnovější hra poběží na vašem počítači, nebo si jen chcete vědět, jeho vymezení, pokud. Identifikovat NVIDIA grafické karty pomocí ovládacího panelu NVIDIA, nebo správce zařízení Windows, pokud jsou již nainstalovány žádné ovladače NVIDIA.

Instrukce

NVIDIA Control Panel

1

Otevřete Ovládací panel NVIDIA pravým tlačítkem myši na pracovní plochu počítače a kliknutím na "Ovládací panel NVIDIA." Tato možnost je přítomen pouze pokud jsou ovladače NVIDIA v počítači nainstalovány.

2

Klikněte na menu "Nápověda" v horní části okna NVIDIA Control Panel a klikněte na tlačítko "Systémové informace."

3

Přečtěte si název instalovaného NVIDIA grafické karty v seznamu součásti pod grafickou kartou informace v informačním systému. Viz další informace o grafické kartě, včetně jeho rychlosti, paměť a verze systému BIOS klepnutím v seznamu součásti.

Správce zařízení

4

Otevřete okno System kliknutím na tlačítko "Start" pravým tlačítkem myši na "Tento počítač" a klepnutím na tlačítko "Vlastnosti".

5

Otevřete Správce zařízení kliknutím na tlačítko "Správce zařízení", na levé straně okna System.

6

Zobrazí seznam grafických karet kliknutím na šipku doleva "grafických adaptérů" v okně Správce zařízení.

7

Přečtěte si název instalovaných grafické karty NVIDIA nebo jiných grafických karet v grafických adaptérů v okně Správce zařízení.