Jak uložit Grease Monkey skriptu Chrome

March 1 by admin

Google Chrome obsahuje integrovanou podporu pro Greasemonkey skripty stylu. Greasemonkey uživatelské skripty jsou malé soubory, JavaScript, který běží na určených webových stránkách, přizpůsobení tak, jak se objeví ve uživatele webového prohlížeče. Zatímco Mozilla Firefox vyžaduje Greasemonkey Add-on nainstalován používat uživatelské skripty, může Google Chrome je nainstalovat bez jakýchkoliv dalších doplňků potřebných. Google Chrome neobsahuje některé funkce, některé Greasemonkey skripty vyžadují, takže některé Greasemonkey skripty nebudou fungovat správně v Chrome.

Instrukce

1

Otevřete hosting webových stránek Greasemonkey uživatelské skripty, jako je například UserScripts.org v Google Chrome.

2

Otevřete Greasemonkey skript uživatele kliknutím na odkaz "Stáhnout" nebo název souboru uživatelského skriptu na webové stránce.

3

Klikněte na tlačítko "Pokračovat" na stažení řádku v dolní části okna prohlížeče Google Chrome.

4

Klikněte na tlačítko "Install" pro instalaci uživatele skript.

Tipy:

  • Odinstalovat Greasemonkey skripty z rozšíření stránku prohlížeče Google Chrome. Otevřete jej klepnutím na ikonu klíče v pravém horním rohu okna Google Chrome, což ukazuje na "Nástroje" a kliknutím na "rozšíření". Klikněte na tlačítko "Odinstalovat" pod názvem skriptu jej odinstalovat.
  • Instalujte pouze uživatelské skripty, kterým důvěřujete. Uživatel se zlými úmysly může být ve skriptech ukrást online bankovnictví heslo, čísla kreditních karet a další citlivé informace.