Jak to udělat obnovení systému v systému Windows XP z klávesnice

November 25 by admin

Funkce Obnovení systému Windows XP lze opravit mnoho problémů tím, že účinně pohybem systém zpět v čase. Tato funkce umožňuje vybrat předchozí datum, kdy víte, že váš systém funguje správně. Windows XP pak obnoví systém do předchozího stavu. Za normálních okolností byste tuto funkci aktivovat pomocí myši, ale v případě, že problém, který mají zakáže myš, pak to nemusí být možnost. Můžete vyvolat funkci Obnovení systému pouze pomocí klávesnice.

Instrukce

1

Držte klávesu "Windows" a stiskněte tlačítko "R" otevřete okno "Spustit".

2

Typ "cmd" a stiskněte "Enter" spustit "příkazový řádek".

3

Typ "C: \ Windows \ system32 \ obnovit \ rstrui.exe" v okně příkazového řádku a stiskněte "Enter" pro spuštění nástroje Obnovení systému.

4

Použijte nahoru / dolů šipek vyberte možnost "Obnovit počítač do předchozího stavu," stiskněte klávesu "Tab" pro zvýraznění "Next" a stiskněte tlačítko "Enter".

5

Stiskněte klávesu "Tab" pro cyklus mezi klikací tlačítka nebo odkazy. Můžete si všimnout, nebo odkaz označeny přerušovanou boxu, když je vybrána. Stiskněte tlačítko "Enter" simulovat kliknutí na zvýrazněné tlačítko nebo odkaz. Při použití této metody, můžete kliknout na kalendáře šipky pro pohyb zpět na předchozí měsíce, vyberte termín nebo vyberte body obnovení ze seznamu. Po stisknutí tlačítka "Enter" na bod obnovení, budete volit ho a přesunout na další obrazovku.

6

Stiskněte tlačítko "Enter" znovu obnovit počítač do vybraného bodu.