Jak tisknout na Imagistics IM5520 tiskárny

September 6 by admin

Jak tisknout na Imagistics IM5520 tiskárny


Imagistics IM5520 Printer od Konica Minolta Corporation je určen pro použití v obchodním prostředí. IM5520 je černá a bílá multifunkční zařízení, které můžete tisknout, kopírovat a skenovat. Flexibilní možnosti manipulace s papírem, aby tato tiskárna nezbytnou složkou pro všechny malé a velké podniky. Imagistics IM5520 má schopnost tisknout dokumenty přímo z vašeho počítače rychlostí až 55 stran za minutu. Připojení a tisk k této multifunkční zařízení lze provést v několika jednoduchých krocích.

Instrukce

Instalace ovladače tiskárny k počítači

1

Stiskněte tlačítko Start a klikněte na "Tiskárny a faxy" možnost volby.

2

Klepnutím na tlačítko "Další" pro spuštění Průvodce instalací tiskárny.

3

Vyberte "Síťová tiskárna" zaškrtávací políčko a stiskněte tlačítko "Další". Klepněte na tlačítko "Další" znovu tak, aby počítač automaticky přejde na tiskárnu Imagistics. Dvakrát klikněte na tiskárnu a klikněte na tlačítko "Další" a "OK", z další obrazovce. Počítač bude nyní nainstalovat tiskárnu.

4

Uveďte z další obrazovku, pokud chcete, aby tato tiskárna bude nastavena jako výchozí tiskárna. Klepnutím na tlačítko "Další" a bude instalována tiskárna.

Tisk z aplikace

5

Otevřete dokument v původní aplikaci, která jej vytvořili v.

6

Zvolte "Print" z nabídky Soubor nebo stiskněte "Ctrl" a "P."

7

Vyberte Imagistics 5520 z rozevíracího seznamu tiskáren. Zkontrolujte nastavení tisku úlohy a klikněte na tlačítko "Tisk".