Jak stahovat hudbu z Youtube pro Mac

July 31 by admin

Jak stahovat hudbu z Youtube pro Mac


YouTube je populární webová stránka, která vám umožní sledovat a nahrávat videa z celého světa. Mnoho z videa na webu patří hudba, ať už je to hudební video nebo jen stopy z filmu. Ačkoli samotný web nepodporuje stahování videa nebo audio z videa, je možné stáhnout obsah se do počítače nainstalovat venkovní program.

Instrukce

1

Stáhněte si aplikaci Internet Explorer na vašem počítači Mac. Orbit software může fungovat na libovolném verzi aplikace Internet Explorer. Aplikace ke stažení YouTube nebude správně fungovat, nebo podporují Safari nebo Firefox webových prohlížečů.

2

Stáhnout a nainstalovat bezplatný Orbit software. Tento software vám umožní ripovat (kopie) obsah z YouTube, včetně hudby, která hraje na videu. Link k dispozici v "Zdroje" má soubor ke stažení. Po instalaci se objeví na vašem Internet Explorer webovém prohlížeči karta malý.

3

Přejděte na YouTube, a vyberte video, ze kterého chcete stáhnout hudbu.

4

Přehrát video. Orbit software zapadne na odkaz na video. To dává oběžné dráze softwarem správné informace potřebné pro kopírování video. Nechte celé video přehrát.

5

Klikněte na tlačítko "Download It" na kartě Orbit nalezené v aplikaci Internet Explorer. Software bude stahovat hudbu z videa. V závislosti na délce videa, může tento proces trvat několik minut. Po dokončení, můžete začít poslouchat hudbu.