Jak si vyrobit sněžit na PowerPoint

August 1 by admin

Jak si vyrobit sněžit na PowerPoint


Ať už chcete vytvořit prezentací PowerPoint pro obchodní nebo osobní použití, přidávání efektů může pomoci zvýšit zájem o prezentaci a dělat to více zapamatovatelné publiku. Pro slavnostní téma, zkuste přidat sníh. S pomocí automatických tvarů a animací nástroj PowerPoint, je to užitečný proces, můžete také použít na jiné tvary a animací pozdějších případě potřeby.

Instrukce

1

Otevřete prezentaci aplikace PowerPoint. Klikněte na tlačítko "Format", pak "na pozadí". Klikněte na drop-down menu zvolit barvu pozadí a vyberte dozadu nebo nejtmavší barvu, můžete najít na vzorníku. Výběr potvrďte kliknutím na "Použít".

2

Klikněte na záložku "Vložit", vyberte "tvary" a vyberte oválný jej. Podržte klávesu Shift a klikněte na libovolné místo na pozadí vytvořit malý okruh, který bude jako první sněhová vločka. Dvojklikem na kruhu a v dialogovém okně vyberte "Fill" na levé straně a klikněte na "výplní gradientu."

3

Vyberte bílá v "Color" a pod "Směr" rozevíracím seznamu, nastavit barvu být nejjasnější v centru, mizí směrem k okrajům. Klikněte na "barvu čáry," hned ve vedlejší nabídce na levé straně, a vyberte možnost "Bez čáry." Klepnutím na tlačítko "OK" a uvidíte první sněhové vločky na prezentační pozadí.

4

Použití kopii CTRL + C a CTRL + V vložit zkratky, vytvořit co nejvíce sněhových vloček, jak chcete, v horní části vaší prezentace. Nemusí být v horizontální linii, ale snaží se je rozdělit rovnoměrně.

5

Klikněte na záložku "animace", vyberte možnost "Pokročilé animace a najít" Exit "podnadpis. Vyberte" Fly Out ". Použití sekci" Timing ", vyberte, kdy chcete, sníh efekt začít a jak dlouho chcete, aby to trvalo ,

6

Klikněte na tlačítko "Animation Painter" s "vyletět" a nastavení "časování" vybrané. Pomocí malíř vyberte sněhové vločky, které jste vytvořili. To bude platit stejná pravidla, animace pro všechny z nich. Váš sníh animace je nyní připraven k použití s ​​prezentací PowerPoint.