Jak si vyrobit anténu s hliníkovou páskou

October 5 by admin

Digitální televize často vyžadují anténu pro příjem TV z místních vysílacích věží. Digitální anténa může být provedena za použití hliníkové pásky v kombinaci s jinými snadno získaných předmětů. Domácí digitální anténa bude fungovat stejně jako jeden koupil v obchodě jako digitální signály nejsou nijak zvlášť obtížné kanál.

Instrukce

1

Dejte o pár pracovních rukavic pro ochranu vašich rukou. Uchopte rukojeť věšák s kleštěmi. Twist kleště oddělit obě části ramínko od sebe navzájem. Pokračovat zkroucení, dokud se obě části zadarmo na sobě.

2

Spusťte čepel nožem podél ramínko, začínající na konci jedné ze dvou částí, a končí na konci druhé sekce. Opakujte tento postup, dokud celý povrch ramínko je lesklý.

3

Opakujte škrábání s kusem střední zrnitosti brusným papírem. Otřete volný prach ramínko papírovou utěrkou.

4

Zabalte hliníkové pásky po celé délce věšák. Hladký pásku na ramínko s prsty.

5

Uchopte oba konce věšákem s jednou rukou. Uchopte horní střed věšák s kleštěmi. Vytáhněte s kleštěmi pro vytvoření bodu.

6

Strip 1 palec z konce každého ze dvou vodičů připojených k televizoru transformátoru, balun, pomocí drátu striptérka.

7

Zabalit jeden z stržené drátů na každém konci zavěšena srsti. Zajistěte spojení s proužkem elektrickou páskou.

8

Šroub konec koaxiálního kabelu do zásuvky na TV transformátoru. Přišroubujte druhý konec koaxiálního kabelu do koaxiálního zdířky označené "Ant-In" na panelu připojení digitálního televizoru.

9

Postavte si svou domácí vnitřní digitální anténu vedle televizoru, na podlaze u zdi, se špičatý konec směrem nahoru. Přesuňte anténu podél zdi, takže to je jako v blízkosti okna nebo venkovních dveří jako koaxiální kabel umožní.