Jak si udělat vlastní GIF webové bannery

October 9 by admin

Jak si udělat vlastní GIF webové bannery


Graphic Interchange Format (GIF) formát souboru se používá pro digitální obrázky, jako jsou webové bannery. Tento formát je ideální pro bannery, které neobsahují žádné fotografie, protože udržet velikost souboru dolů a jsou běžně přijímanou formátu na většině počítačů. Tímto způsobem můžete vytvořit banner na podporu svou zprávu a vím, že vaše práce je přijatelný pro všechny webové fórum, jako je například blogu, který chcete použít ji. Pomocí grafické aplikaci, která se dodává s počítačem, vytvořit si vlastní GIF Web banner.

Instrukce

1

Spusťte program grafiky, který je dodáván s počítačem a vytvořit nový soubor.

2

Klikněte na "tvaru" nástroj vaší aplikace a vybrat tvar jako obdélník. Klepněte na tlačítko a tažením myši na plátně vytvořit velikost a tvar, který potřebujete. Pokud nevíte, kde "tvar" je zapnuta funkce softwaru, naleznete na stránce "Nápověda".

3

Klikněte na banner a používat "pro výběr barev", nástroj nebo podobné určit pozadí odstín. Typicky, nástroj automaticky poskytuje paletu barev, která umožňuje kliknout na barvu dle Vašeho výběru. Klikněte na banner jej používat.

4

Klikněte na "Text" nástroj, který je tradičně zobrazí jako kapitál "A" dopis, a pak klikněte na banner. Zadejte obsah, který chcete banner až po současnost. Dále, použijte nabídku "formátování" nebo podobná nastavení vlastností, jako je velikost a barvu písma.

5

Vyberte "uložit jako" nebo "Uložit" možnost v menu "Soubor". Vyberte "GIF" možnost volby, kde budete vyzváni, který je obecně nabízena jako součást "typu" nebo v menu "Formát". Postupujte podle pokynů vybrat umístění v počítači, kam chcete soubor pobývat a dokončit uložení GIF banner.

Tipy:

  • Zářivé barvy, jako je žlutá a zelená, přitahují větší pozornost.
  • Udržujte text na banner krátký tak, aby pozornost návštěvníků ', a ne přemoci design.