Jak seřadit Twitter Seznamy

August 27 by admin

Twitter umožňuje umístit lidi v seznamu na základě témat zájmu nebo témat. Bohužel, uživatelské rozhraní Twitteru není příznivé pro práci s více seznamy najednou jako struktura umožňuje pouze zobrazit jeden sloupec nebo seznam najednou. Pomocí aplikace třetích stran určené k zobrazení více sloupců najednou vám pomůže spravovat a třídit Twitter seznamy.

Instrukce

1

Nainstalujte Twitter aplikace třetích stran na ploše nebo vytvořit uživatelský účet na webové aplikace. Aplikace třetích stran je navržen tak, nezávislí vývojáři pomocí rozhraní API nebo aplikační programové rozhraní Twitter. Aplikace bude lišit v závislosti na vývojáře, ale hlavní aplikace, jako je například Tweetdeck.com, Hootesuite.com nebo Seesmic.com, jsou navrženy na základě rozhraní koloně strukturované. To znamená, že jakmile je program nainstalován, uvidíte řadu sloupců po obrazovce označující jednotlivé Twitter proudy. Instalace je velmi jednoduchá pro každou aplikaci a měl by být zvládnutelné pro uživatele s omezenou počítačové znalosti.

2

Nastavení předvoleb na nově nainstalované aplikace má přístup k části Nastavení aplikace. To se bude lišit v závislosti na programu, kterou si vyberete, ale nastavení jsou obvykle přístupné navigační odkazu v horní části displeje aplikace. Řeknete aplikace importovat účtu Twitter zadáním Twitter uživatelské jméno a heslo v příslušné části. Můžete také nastavit upozornění zprávy, časová pásma, e-mailové upozornění a specifické požadavky jiné aplikace. Tento krok je také snadné se orientovat ve většině programů, a některé z nich mohou požádat o tyto informace na začátku roku, kterým se stanoví svůj účet, takže nebudete mít přístup do sekce speciální nastavení.

3

Vytvořit nový sloupec na hlavním uživatelském rozhraní zobrazené na monitoru, když je aplikace je otevřený. Většina programů bude mít tlačítko s ikonou kolona nebo znaménko plus přidat nový sloupec.

4

Vyberte seznam z vašeho účtu Twitter, které chcete, aby se do kolony na obrazovce. Aplikace se automaticky importovat vaše možnosti seznamu, když vytvoříte nový sloupec. Každý sloupec může obsahovat jeden seznam a je to dobrý nápad, aby skupiny lidí ve vašem seznamu na základě společných témat a oblastí zájmu, aby se skenování a interakci jednodušší.

5

Pokračovat importovat seznamy, které chcete, aby se zapojily s pravidelností nebo monitor pomocí této aplikace.

6

Uspořádejte sloupce na obrazovce podle osobních preferencí a přesunout je pomocí tlačítek se šipkami se obvykle nachází v horní nebo dolní části sloupce. Uspořádat je na základě vašich skenování nebo čtenářských návyků. Například můžete chtít dát sloupec, skenování pravidelně na levé straně obrazovky a poté podat stejné zájmové skupiny blízko sebe. Pokud máte tři seznamy nazvané novináři, časopisy a noviny, možná budete chtít umístit vedle sebe. Při skenování, bude podobná témata, aby absorbovat INFORMACE O snazší úkol, na rozdíl od skákání ze seznamu novinek do seznamu jógy.

7

Aktualizujte své seznamy a odstranit lidi, kteří nemají přidanou hodnotu relevantní k tématu vašeho seznamu.