Jak se zbavit reklamy ve formátu Flash

October 30 by admin

S příchodem pop-up blokátory, inzerenti se obrátil více a více Flash reklamou přilákat zákazníky na svých internetových stránkách. Nicméně, tyto flash bannery zpomalit webové stránky a šířku pásma odpadů. Postupujte podle následujících kroků k odstranění těchto otravné reklamy z vašeho prohlížeče.

Instrukce

1

Stáhněte si prohlížeč Firefox z webových stránek Mozilla. Může se pochlubit vestavěný pop-up oken a řadu dalších funkcí, které dělají to více žádoucí než Internet Explorer. A je to zdarma.

2

Spusťte prohlížeč Firefox. Klikněte na menu "Nástroje" na. Klikněte na "rozšíření". Otevře se okno; klikněte na "Získat další rozšíření." Firefox má širokou škálu doplňků. Pro tuto chvíli, chcete jen ten, který eliminuje reklamy ve formátu Flash.

3

Vyhledejte vyhledávacího pole v okně "Získat další rozšíření". Zadejte "Flashblock." Budete přesměrováni na další stránku.

4

Instalace "Flashblock", kliknutím na tlačítko "Install Now." Budete vyzváni k potvrzení instalace. Klepněte na tlačítko "Ano." Restartujte Firefox aktivovat rozšíření.

5

Povolit webové stránky s technologií Flash kliknutím na tlačítko v pravém dolním rohu, který má stylizované písmeno F. Je zřejmé, že některé stránky, které budete chtít vidět, tak se určitě pamatovat tento krok.

6

Block Flash reklamy pohybem myši přes problematický reklamu. Klepněte pravým tlačítkem myši. Nabídka se otevře. Klikněte na "bloku obrázky z (webovou adresu)." Neuvidíte reklamy z tohoto serveru nic víc. Občas to bude blokovat všechny obrázky na webové stránce, kterou si prohlížíte. Pokud se jedná o problém, můžete obrátit proces.