Jak se zbavit Obraz na pozadí plochy

February 3 by admin

Jak se zbavit Obraz na pozadí plochy


Background obrázek na pracovní ploše počítače je také odkazoval se na jako "tapetu". Jak se zbavit jednoho obrazu a výměny za jiný - nebo mít žádný obrázek vůbec jako pozadí na ploše - není obtížný úkol při používání Microsoft Windows XP, Vista nebo Windows 7.

Instrukce

1

Klepněte pravým tlačítkem myši na pracovní plochu. Pokud máte spuštěného programu nebo okna, minimalizovat nebo zavřít toto okno.

2

Zvolte "Vlastnosti" z drop-down menu, které se objeví (vyberte "Přizpůsobit" v systému Windows 7). Získáte pop-up okno označené "Vlastnosti zobrazení." Zvolte "Desktop" kartu v horní části okna. V systému Windows 7, zvolte "pozadí pracovní plochy."

3

Vyberte si jeden z obrázků uvedených v krabici s označením "Souvislosti" pro změnu obrazu aktuálně v počítači. Pokud se vám nelíbí žádné z těchto snímků, klepněte na tlačítko "Procházet ...", na pravé straně okna a procházet soubory v počítači, dokud nenajdete obraz dle Vašeho výběru. Pokud nechcete, aby obrázek na pozadí vůbec, vyberte možnost "None" z krabice s nápisem "pozadí". V systému Windows 7 klepněte na tlačítko "umístění Picture" pro drop-down menu, nebo klepněte na tlačítko "Procházet" a hledat v počítači obrázek na pozadí. Pokud nechcete, aby obrázek na pozadí, zvolte "plných barev" v drop-down menu.