Jak se zbavit Internet Exploreru

August 30 by admin

Windows 7 přichází s Internet Explorer 8 s předinstalovaným operačním systémem. Pokud nahradil stávající prohlížeč Internet Explorer 9 a už nemají zájem ve svých službách, můžete ji odinstalovat. Po odinstalaci IE9 vrátí do IE8; Nicméně, můžete také zbavit IE8, pokud nechcete, aby stopy Internet Explorer v počítači se systémem Windows.

Instrukce

1

Klikněte na tlačítko "Start", a zadejte "Programy a funkce" do vyhledávacího pole. Stiskněte tlačítko "Enter" pro spuštění okna programů.

2

Klikněte na tlačítko "Zobrazit nainstalované aktualizace" možnost v levém panelu a přejděte do sekce "Microsoft Windows" pod "Odinstalovat aktualizace."

3

Klepněte pravým tlačítkem myši "Windows Internet Explorer 9" a klikněte na tlačítko "Odinstalovat". Po výzvě klepněte na tlačítko "Ano" pro potvrzení volby.

4

Klepnutím na tlačítko "Restartovat", pokud chcete restartování počítače po dokončení odinstalace. Klepnutím na tlačítko "Restartovat později", pokud dáváte přednost počkejte, dokud se počítač vypnout. Po odinstalaci dokončení Windows 7 automaticky obnovuje Internet Explorer 8.

5

Vraťte se zpět do okna "Programy", chcete-li odstranit Internet Explorer 8 stejně. Klikněte na tlačítko "Zapnout funkce systému Windows nebo Off" možnost v panelu úloh. Měli byste vidět seznam funkcí systému Windows.

6

Zrušte zaškrtnutí políčka vedle "Internet Explorer 8." Po výzvě klepněte na tlačítko "Ano" pro potvrzení volby. Internet Explorer 8 je odebrána z počítače. Počítač je nyní Internet Explorer zdarma.