Jak se kondenzuje Odkazy

January 4 by admin

Jak se kondenzuje Odkazy


On-line propojení fungovat jako naše brána k novým webových stránek a informací. U některých článků, které se na více řádků textu prostoru, mohou tyto brány dostat dlouho. To je místo, kde odkazů kondenzační webové stránky přijde. Tyto webové stránky vezměte si dlouhou odkaz a kondenzovat do něčeho mnohem Email- a sdílení příjemný. Nevýhodou je, tyto stránky usnadňují maskovat to, co je na druhém konci spojení, které nabízejí žádný způsob, jak k přijímači na odkaz, aby vědí, co je na druhé straně, dokud se na tlačítko OK.

Instrukce

Bitly

1

Spusťte webový prohlížeč a najděte odkaz, který chcete zkrátit. Zvýrazněte a stiskněte tlačítko "Ctrl" a "C" současně, kopírování váš odkaz.

2

Jděte na "bitly.com" a klikněte na tlačítko uvnitř "Zkraťte Odkazuje sem" box. Stiskněte tlačítko "Ctrl" a "V" na klávesnici, aby vám dlouho vložit odkaz.

3

Klikněte na tlačítko "zkrátit". Označte a zkopírujte odkaz nově zkrácenou do textového pole a použít ji k připojení k vašemu původnímu cíli.

TinyURL

4

Vyberte odkaz, který chcete kondenzuje a pravým tlačítkem myši, volbou "Kopírovat". Jděte na "TinyURL.com" a klikněte pravým tlačítkem myši v rámci "Zadejte dlouhou URL, aby se malý" box, volbou "Vložit".

5

Klikněte na "Custom alias" textového pole zadat vlastní zkrácené textu, je ideální pro určení propojení. Například, pokud jste propojení na blogu, zadejte název pracovního místa, nebo zkrácený verzi titulu. Odchod z pole prázdné říká TinyURL vytvořit propojení se s náhodném pořadí čísel a písmen.

6

Klikněte na "Make TinyURL!" Tlačítko pro kondenzaci váš odkaz. Označte a zkopírujte zkrácené URL.

V.gd

7

Přejděte na dlouhé odkaz a označte jej, stisknutím tlačítka "Ctrl" a "C", zároveň jej kopírovat. Zadejte "v.gd" do adresního řádku webového prohlížeče a stiskněte klávesu "Enter".

8

Pravým tlačítkem myši klikněte do textového pole a vyberte možnost "Vložit". Klikněte na tlačítko "Další možnosti malého / vlastní URL" v rámci textového pole, pokud chcete upravit odkaz.

9

Klikněte na tlačítko "Zkraťte!" Tlačítko. Klepněte pravým tlačítkem myši na zvýrazněný adresu URL a zkopírujte jej, pak sdílet kratší odkaz na místo originálu.