Jak se k nám Photoshop Toolbar Back

August 31 by admin

Jak se k nám Photoshop Toolbar Back


Adobe Photoshop organizuje mnoho ze svých kontaktních povelů a procesů v řadě desek, které představují nastavení úlohy specifické nebo provozní výběry. I když můžete použít klávesové zkratky pro přepínání mezi většinu nástrojů programu, můžete také kliknout na jejich ikony v panelu nástrojů pro aktivní je. V případě, že panel zmizí z vašeho pracovního prostoru, aby byl zpátky na obrazovce prostřednictvím různých metod, včetně přizpůsobených zástupců, stejně jako výchozí chování Photoshop.

Klávesové zkratky

Ve výchozím nastavení, Adobe Photoshop přiřadí klávesové zkratky pro mnoho z jeho panelů. Stisknutím tlačítka "F5" odhalit panelu Stopy, "F6" pro panelu Barvy, "F7" pro Vrstvy, "F8" pro více informací a "Alt-F9" pro akce. Některé panely, které nemají funkční zkratky klíčové mohou zakotvit s dalšími panely, které je poskytují. Například, Photoshop automaticky doky Vzorník a styly panely, které neobsahují výchozí klávesové zkratky, s panelu Barvy. Panel nástrojů postrádá funkční klíč zástupce a schopnost vázat s jinými panely, nicméně. Pokud kliknete na dvojitou šipku v horní části nástroje, se přeskupí se z dlouhého v jednom sloupci pruhu do dvojité sloupci toolbox uspořádání. Ve verzích Photoshopu přes Creative Suite 2, toto nastavení se dvěma sloupci sloužil jako trvalé toolbox uspořádání.

Okno Menu a Tab Key

Můžete přistupovat Window menu můžete zobrazit nebo skrýt některý z Adobe Photoshop panely, nebo klepněte pravým tlačítkem myši na záhlaví v horní části každého panelu a klepněte na tlačítko "Close", aby to zmizí. Chcete-li odhalit panel Tools potom klikněte na tlačítko "Okno" a poté "Tools". Photoshop nabízí vestavěné metod úkrytu a ukazuje vše, nebo téměř všichni, otevřené panely současně. Pokud váš panel Tools zmizí, protože jste skrytý všechny otevřené panely, stiskněte tlačítko "Tab", aby ji a její společníky zpět do pohledu. Tato klávesová zkratka funguje jako přepínač, skrýt všechny otevřené panely, nebo je znovu odhalit. Kombinace "Shift-Tab" přepíná vše kromě nástrojů a pruhu Aplikace.

Změna příkazů

Adobe Photoshop zahrnuje možnost přiřadit a měnit klávesové zkratky k různým aspektům svého uživatelského rozhraní. Vzhledem k tomu, že příkazy, které se skrývají a odhalují panely programových spadají do kategorie nabídky zkratek, musí jejich klávesové zkratky obsahovat funkční klávesy, klávesa Ctrl, nebo obojí. Chcete-li přiřadit zástupce na panelu nástrojů, otevřete menu "Edit" a zvolte "Klávesové zkratky". V sekci Application Nabídky z "Klávesové zkratky a nabídka" dialogové okno, rozbalte sekci "okno" a přejděte dolů, dokud nenajdete položku Nástroje. Při jejím výběru se objeví zkratka pole. Klepněte na tlačítko v poli a stiskněte kombinaci kláves, kterou chcete přiřadit k panelu nástrojů. Pokud zástupce vyberete v konfliktu s existující úkol, Photoshop zobrazí upozornění, který identifikuje, co kláves v současné době vyvolává. Můžete přepsat tyto výchozí hodnoty.

Použití pracovních prostorů

Chcete-li urychlit rušný pracovní postup, nastavit Photoshop se nejčastěji používané panely připraven k akci, a uložit kombinaci viditelnosti a umístění panelu jako vlastní pracovní plochu. Pracovní prostředí může zahrnovat i přizpůsobené klávesové zkratky úkoly a rozvržení menu, které představují pouze ty příkazy, které potřebujete pro konkrétní sadu úloh. Vzhledem k tomu, můžete ušetřit více pracovních ploch, můžete přepínat z jednoho nastavení úlohy specifické do druhého pomocí jediného příkazu. Jakmile budete mít své pracovní plochy uspořádány tak, jak chcete, otevřete menu "Okno" a klikněte na "pracovní prostor" a poté "Nový Workspace", založit nový pracovní prostor. Poté, co jste jmenoval, a chytá, můžete se přepnout do nového pracovního prostoru z baru Aplikace nebo podnabídky Workspace.

Informace o verzi

Informace v tomto článku platí pro Adobe Photoshop CC a Adobe Photoshop CS6. To se může mírně nebo výrazně lišit od jiných verzí nebo produkty.