Jak se k nám Golden Viking helmu na Club Penguin

February 21 by admin

Když děti chtějí trávit čas studoval webové stránky na internetu, často rodiče starat o tom, kde by mohly putovat, a to, co by se mohly setkat v převážné on-line říši. Vyhovující "touhy po on-line hru a rodičů děti touhy pro bezpečnou zábavu zavedením děti do světa Club Penguin. V Club Penguin, mohou děti vytvořit tučňáka postavu, pojmenujte ho a veďte jej kolem různých čtvrtích ve světě Club Penguin. Jako děti se učí cestu tučňáka světa, mohou nakupovat zboží, jako jsou zlaté Viking helmy nabízené v katalogu Club Penguin.

Instrukce

1

Navštivte webové stránky Club Penguin (viz zdroj) a vytvořit tučňáka postavu (pokud nemáte již jeden). Chcete-li získat mince a nakupovat zboží z katalogu Club Penguin, musíte si zakoupit členství Club Penguin (zdarma členství nemůže vydělat mince a nákup předmětů). Pokračujte přes platebního procesu zakoupení členství, pokud nemáte již jeden.

2

Přihlaste se do svého klubu Penguin účtu se jménem svého tučňáka a heslo. Vyberte server, ve které chcete hrát kliknutím na to.

3

Vydělat nějaké mince na financování zlatý Viking helmu zadáním nočním klubu. Klikněte na vchodu do Klub vstoupit. Klikněte na schodiště, které vede do prvního patra, aby si video her (hraní videoher vydělá mince).

4

Vyberte možnost "Astro-Barrier" nebo "tenký led" kliknutím buď hru. Jak budete hrát hry, budete hromadit mince pro úspěšné dokončených těchto úrovní. Pokračovat ve hře, dokud nebudete mít alespoň 700 nebo 800 mincí (Zlatý Viking helmy jsou drahé).

5

Klikněte na schodech vedoucích dolů do přízemí, když dokončíte vydělávat mince. Ukončete Noční klub kliknutím na tlačítko "Exit" dveře.

6

Klikněte na "dárky", vstoupit. Klikněte na "Penguin Style" katalogu v pravém dolním rohu otevřete katalog a vyhledejte zlatý Viking helmu. Otočte stránky opakovaným klepnutím na pravý dolní roh katalogu.

7

Projděte si v katalogu, ale ne se soustředit na položky s cenovkami. Chcete-li najít zlatou Viking helmu, musíte najeďte myší nad stmívat oblastí katalogu, které obsahují skryté odkazy. Při zjištění skryté spojení s myší, klikněte na něj vidět, co položka se skrývá za tímto odkazem. Jeden z skryté odkazy by měla být zlatá Viking helma.

8

Klikněte na "koupit", když zjistíte, skrytý odkaz obsahující helmu. Zavřete katalog kliknutím na pravý horní roh.

9

Potvrďte nákup kliknutím svého tučňáka. Klepněte na modrou kartu v pravém horním rohu na pravé straně zobrazit položky inventáře. Kliknutím na šipky procházet své položky. Když vidíte zlaté Viking helmu, klepněte na něj, aby to na vašem tučňáka.