Jak se Compass Wireless Aircard práci?

August 5 by admin

Jak se Compass Wireless Aircard práci?


Sierra Wireless Compass Aircard je bezdrátový modem, který umožňuje přístup k Internetu přes mobilní poskytovatele služeb. To se může připojit k internetu, když uživatel je někde mobilní služba existuje. Všude tam, kde mobilní telefon funguje, bezdrátový modem funguje také.

Komunikační protokol

Bezdrátové AirCard využívá vysokorychlostní paketový přístup, který je na bázi paketů mobilní telefon používán pro 3G sítě. Rychlost stahování v sítích 3G jsou až pětkrát rychlejší než předchozí mobilních telefonů protokolů.

Paměť / Speed

Compass aircards přijít s microSD rozšiřující slot pro další ukládání dat. Zpracovávají přenosy Internet dat při rychlostech od 1 megabit za sekundu (Mbps) až 7,2 Mbps, a jsou kompatibilní s celosvětovou mobilních širokopásmových sítí.

Poskytovatelé služeb

Aircards připojit k libovolnému počítače nebo notebooku s Universal Serial Bus (USB) port takže je přenosný přístroj. Různé aircards pracovat s různými poskytovateli mobilních telefonů. Přístup na internet oblast závisí na oblasti pokrytí telefonních služeb cely. Poskytovatel mobilní telefonní služby může poskytnout informace, na nichž AirCard pro použití s ​​jejich služeb.