Jak psát Bamboo Tablet

May 18 by admin

Jak psát Bamboo Tablet


Schopnost používat svůj vlastní osobní psaním na počítači, je rafinovaný nápad pro blogování, časopisu psaní, podpisy, nebo cokoli jiného, ​​co vyžaduje osobní kontakt. Učíme se psát na bambusové tabletu vyžaduje trénink našeho koordinaci ruka-oko stejně jako jsme museli s myší nebo trati pad na notebooku. To je poněkud odlišné od psaní perem na papíře, ale má stejný účinek. Bamboo pen je citlivé na tlak, takže si můžete změnit vzhled tahu na základě množství tlaku můžete vyvíjet, stejně jako pravidelné perem nebo tužkou.

Instrukce

1

Zapojte kabel USB pro tablety Bamboo do portu USB na vašem počítači. Otevřete textový editor pro Windows Vista a Office 2007.

2

Uchopte pero, jako byste normální pero. Držte pero nad povrch psaní na tabletu. Dodržujte jako kurzor sleduje váš pohyb pera.

3

Umístěte pero proti povrchu, psaní na tabletu v místě, které byste chtěli začít psát na obrazovce. Experimentujte s množstvím tlaku se uvádění na špičce. Špička je citlivý na tlak, takže velikost tlaku bude regulovat tloušťku a tmavosti linky. Napište v různých tlaků, aby se seznámili s citem pera.

4

Otočte pero znovu a dotknout gumu na povrch tablet psaní. Praxe vymazání některé z toho, co jste napsali. Guma není citlivé na tlak, takže není třeba brát dolů, jak byste s tužkou, zatímco mazání. Vypracovat cit pro tahy potřebné vymazat s perem.

5

Naučte se je používat horní a dolní tlačítka na peru. Horní tlačítko funguje jako klikněte pravým tlačítkem na myši. Tlačítko Spodní umožňuje posouvání nebo přejděte váš názor na obrazovky. Tyto výchozí hodnoty lze změnit tím, že jde do karty pera na panelu nabídek. K dispozici bude drop-down menu pro horní i dolní tlačítko výběry. Můžete také provést další úpravy pera z této nabídky, jako je úroveň přítlaku. Před změnou těchto nastavení použijte pero na chvíli.

Tipy:

  • Cvičení pomocí pera stejně jako je to možné, aby se stal zdatný.
  • Neskladujte Pero na špičce, protože by došlo k poškození hrot s časem.