Jak prodávat nábytek na eBay

July 30 by admin

Ať už je to starožitný kus nábytku, zbrusu nový kousek jste nikdy nepoužíval, nebo něco, co jste prostě nechce už, eBay je skvělý způsob, jak prodat. Yu mají mnoho možností, s eBay a přizpůsobte si zápis a ujistěte se, že se bude prodávat přesně tak, jak chcete. Váš nábytek je určitě bude prodávat prostřednictvím výpis na eBay tak dlouho, jak jste přiměřené s cenou a věnovat pozornost detailům.

Instrukce

1

Výzkum důkladně Váš předmět. Musíte vědět, rozměry kusu, model, výrobce může každý sériový nebo modelových čísel, materiál je vyroben z, atd.

2

Přihlaste se do svého účtu eBay. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se na jeden pomocí odkazu v horní části domovské stránky eBay "registrovat".

3

Klikněte na tlačítko "prodat" v pravém horním rohu stránky "My eBay". Budete přesměrováni na "My eBay" strana ihned po přihlášení.

4

Vyberte modré velké tlačítko "Start prodeje" na stránce.

5

Zadejte alespoň tři klíčová slova o kus nábytku, který chcete prodat a klikněte na "Hledat". To bude mít za následek seznamu příslušných kategorií. Vyberte kategorii, která je položka nejlepší patří do a klikněte na "Pokračovat". Tak se dostanete na stránku, kde vyplníte všechny informace o položce.

6

Vytvořte chytlavý název. Být co nejvýstižnější v názvu. Můžete přidat titulky za poplatek.

7

Vyplňte "Položka specifika." V "Položka Specifika" je sekce s drop-down menu popsat stav, typ, styl, barvu, atd., Nábytku. Ty budou pomáhat kupující zúžit možnosti vyhledávání, aby bylo zajištěno, že najít přesně to, co hledáte. Tyto výběry uvedené budou relevantní pro kategorii jste si vybrali pro položku.

8

Přidejte fotky položky. Vezměte spoustu obrázků z položky. Pak se full-view obrázek, obrázky z různých úhlů a obrázky jakýchkoliv vad či poškození. Nahrajte obrázky do počítače a klikněte na tlačítko "Přidat fotky". Na prvním snímku je zdarma. Tam je minimální poplatek za každý obrázek po tom.

9

Popište položku. Opakujte specifika, které jste zvolili v "Položka specifika." Věnujte pozornost k detailu. Popište vůni, pokud je zápach, ten pocit z toho, pokud má jedinečný pocit, dát rozměry, a zahrnout další podrobnosti, jako jsou tyto. Ujistěte se, že popisovat žádné závady nebo poškození na položku.

10

Přidat téma za malý poplatek a zdarma si můžete přidat "Návštěvník Counter" prezentaci.

11

Vyberte si, jak chcete prodat položku. Vyberte si mezi buď prodej prostřednictvím "on-line aukce", nebo na "pevně stanovenou cenu." Pro volbu "Online aukce", zvolte "Vyvolávací cena." Nižší cena, tím větší je pravděpodobnost, budete čerpat v zájemcům, ale zvolit cenu opatrně. Pokud jej uvést na méně než minimální budete chtít prodat za, můžete prodat pouze za tuto částku, což znamená, že se ho prodat za tolik, kolik budete chtít. Také, "vyvolávací cena" je to, co určuje částku "zaváděcí poplatek", který eBay poplatky, které mají vypsat položky. "Kup teď" volba je zde proto, aby zájemcům o výkupní ceny obejít aukce. Vyberte si délku a čas zahájení. "Pevná cena" odstraní "Vyvolávací cena" možnost volby. Dáte kupující pouze "Kup teď" možnost volby.

12

Vyberte, zda chcete darovat část svého prodeje na charitu.

13

Vyberte si způsob platby. Většina eBayers raději používat PayPal pro transakce. Pokud nemáte účet PayPal se můžete zaregistrovat na jejich oficiálních stránkách. (Viz "Resources".)

14

Vyberte si lodní spojení. Pokud prodáváte velký kus nábytku, může to být lepší zvolit "Ne Přepravní:. Pouze místní vyzvednutí" Chcete-li loď položku, zvolte metodu, která vyhovuje vaší položky. Použijte "Průvodce Shipping" a "Výzkum sazby" v části přepravního určit nejlepší náklady na dopravu pro vaše položky.

15

Vyberte uplatňovat daň z obratu, a pokud chcete, aby výnosy.

16

Zkontrolujte svůj zápis a odeslat.

17

Loď položku nebo zařídit, aby se setkal s kupujícím (v závislosti na uspořádání přepravních jste popsaných v seznamu), poté, co je položka prodána a zaplacena. Můžete zůstat v kontaktu s kupujícím prostřednictvím zpráv služby eBay, který lze nalézt na stránce "My eBay".