Jak přidat Merchandise na webovou stránku

March 6 by admin

Jak přidat Merchandise na webovou stránku


Pokud se vám podaří na webové stránky, budete mít možnost přidat zboží na vašich stránkách. Tímto způsobem můžete propagovat své produkty na internetu a získat co největší publikum pro vaši práci. Pochopení toho, jak vložit své výrobky mohou být matoucí na první, ale s několika řádky HyperText Markup Language (HTML) a inline kaskádových stylů (CSS), můžete zobrazit položky úspěšně.

Instrukce

1

Přihlaste se do webového hostitele účtu, který spravuje své webové stránky soubory. Nahrajte své merchandise obrázky do stejné složky, nebo adresáře, kde jste webové stránky bydliště, a poznamenejte si každého souboru adresy (například yourpage.com/images/product1.gif).

2

Spusťte textový editor aplikace. Umístěte kurzor v rámci otevření <body>, kde chcete, aby se výrobky zobrazit a zadejte "<p> </ p>" bod prvky.

3

Zadejte následující obraz kód mezi odstavce značky, jako v následujícím příkladu:
<P>
<Img src = "http://www.yourpage.com/images/product1.gif&quot; alt =" Zadejte popis vašeho výrobku zde "/>
</ P>

Nezapomeňte nahradit faux adresu, soubor s vlastní.

4

Umístěte kurzor do obrazového elementu a zadejte "style =" následuje "float:"; atributů. Zadejte "doleva" nebo "právo", kde sladit váš obrázek ve vztahu k textu se zbožím pokyn prohlížeče. Například:
<Img src = "http://www.yourpage.com/images/product1.gif&quot; style =" float: left "/>

5

Zadejte položky textu, jako je název a popis, ještě před uzavřením </ p> prvek. Pro ilustraci:
<P>
<Img src = "http://www.yourpage.com/images/product1.gif&quot; style =" float: left "/>
Toto je vaše položka textu.
</ P>

6

Opakujte kroky Chcete-li přidat další požadované záznamy na vaše webové stránky. Náhled dokument ve webovém prohlížeči a pak ji nahrát do svého webového hostitele publikovat zboží na vaše stránky.

Tipy:

  • Chcete-li vytvořit prostor mezi obrazu a textu, umístěte kurzor uvnitř uvozovky atributu stylu a zadejte středník po vyhlášení float. Zadejte "padding-právo:" Pokud je váš obrázek zarovnán doleva nebo zadejte "padding-left:" pro fotografie na pravé straně a zadejte hodnotu Počet obrazových bodů za dvojtečkou jako tak:
  • <Img src = "http://www.yourpage.com/images/product1.gif" style = "float: left; padding-right: 5px;" />