Jak přidat kontakty do aplikace Word

December 8 by admin

Jak přidat kontakty do aplikace Word


Kontakty jsou vytaženy z e-mailového účtu, když přidáte něčí jméno, e-mailovou adresu nebo jiné informace do e-mailového programu. Můžete vložit obsah z jiných programů do dokumentu aplikace Word. Pokud přidáváte kontakty z aplikace Outlook, budete muset vytvořit profil jako první. Na druhou stranu, můžete exportovat kontakty z jiného e-mailového programu a uložit je do čárkou (CSV) formátu podat stejně. Wordu korespondence vám pomůže vložit kontakty ve formátu dle vašeho výběru.

Instrukce

1

Otevřete prázdný dokument v aplikaci Word 2007. Vyberte "korespondenci" kartu a vyberte "Spustit hromadnou korespondenci" a "krok za krokem Průvodce hromadnou korespondencí."

2

Vyberte "Seznam" pro váš typ dokumentu a klepněte na tlačítko "Další:. Počáteční dokument"

3

Zvolte "Použít aktuální dokument" a klikněte na "Další:. Vybrat příjemce"

4

Vyberte "Vybrat z kontaktů aplikace Outlook," a pak klikněte na "Vybrat složku s kontakty." Klepnutím na tlačítko "OK" a najít seznam kontaktů, který chcete přidat do aplikace Word. (Chcete-li importovat kontakty z jiného než Outlook účet, klikněte na "Použít existující seznam" místo toho, potom vyhledejte najít seznam, který chcete.)

5

Vyberte kontakty, které chcete importovat z okna "Příjemci hromadné korespondence" a poté klikněte na tlačítko "OK". Klikněte na tlačítko "Další: Uspořádat telefonní seznam."

6

Klikněte na tlačítko "Další položky ..." uspořádat kontakty v aplikaci Word. Poklepáním na pole, která chcete vložit, a po dokončení klikněte na tlačítko "Zavřít".

7

Umístěte kurzor v dokumentu, a uspořádat pole na stránce. Můžete vložit mezeru, stiskněte klávesu "Enter" nebo přidat čárku nebo znak oddělující každého pole. Můžete také formátovat text zvýraznění pole, která chcete formátovat, a přidání styl, který chcete.

8

Vraťte se do průvodce a klepněte na tlačítko "Next:. Náhled telefonní seznam"

9

Klikněte na tlačítko "Další: Dokončit hromadnou korespondenci," zvolte "do nového dokumentu ..." a klikněte na "OK". Vaše kontakty budou vloženy do aplikace Word.