Jak přidat hudbu z CD do programu Windows Movie Maker

January 8 by admin

Jak přidat hudbu z CD do programu Windows Movie Maker


Windows Movie Maker je editační program, free video, které vám umožní vytvářet v reálném čase filmů nebo fotografických prezentací. Přidání hudby na pozadí pro váš projekt dělá to více vzrušující a umožňuje vytvářet určité nálady. S Windows Movie Maker, můžete přidat hudbu z CD. To vám umožní pracovat s vašimi oblíbenými skladbami vytvořit perfektní videa.

Instrukce

1

Vložte hudební CD do mechaniky CD / DVD-ROM v počítači. Spusťte zdarma přehrávač médií, například Windows Media Player nebo Real Player. Tito hráči vám umožní získat hudbu z disku CD-ROM a nahrát skladby do počítače.

2

Klikněte na CD na přehrávači médií a vybrat skladby, které chcete nahrát do počítače. Klepnutím na tlačítko "Rip" pro stažení vybraných písní. Rip písně do složky "Moje hudba". Ve výchozím nastavení, některé programy jako je například Windows Media Player kopírování hudby do složky "Moje hudba".

3

Otevřete aktuální projekt Movie Maker Windows a klikněte na "Capture" odkaz na levém panelu. Klepnutím na tlačítko "Importovat zvuk nebo hudbu."

4

Vyberte skladby, které vytrhl z disku CD-ROM ve složce "My Music" a klikněte na tlačítko "Import", aby je nahrát do svého projektu. Pro přístup k této složce, vyberte "C:" disk v "Podívejte se" okno. Vyberte "Documents and Settings" složku a vyberte složku "jméno". Vyberte složku "Dokumenty" a vyberte "My Music". Jakmile importovat skladby, přetáhněte výběr do videoklipu, kde chcete začít hrát hudba. Měli byste vidět své písně na časové ose.

5

Klepnutím na tlačítko "Play" v náhledu monitoru sledovat video a poslouchat hudbu na pozadí. Nastavte hlasitost klepnutím pravým tlačítkem myši na soubor hudební a kliknutí na tlačítko "Volume," přetažením posuvník hlasitosti pod "Nastavení hlasitosti" a kliknutím na "OK".