Jak převést soubory VOB Media Player

June 3 by admin

Jak převést soubory VOB Media Player


Soubory objektů video nebo VOB soubory, se běžně vyskytují v DVD. VOB soubory spojit video souborů s audio souboru produkovat film nebo video, které hraje v DVD přehrávači. Zatímco VOB soubory jsou užitečné videa, které jsou uloženy na DVD, existují lepší způsoby, jak ukládat a přehrávat tyto soubory na vašem počítači se systémem Windows. Převedením na VOB soubor do souboru WMV, nebo Windows Media Video soubor, můžete přehrávat videa obsažené v DVD v softwaru Windows Media, takže nemusíte vložte disk pokaždé, když chcete sledovat video. WMV soubory jsou také snadněji sdíleny mezi uživateli počítačů. Chcete-li převést VOB soubor do souboru WMV pro Media Player, můžete použít software OJOsoft Total Video Converter.

Instrukce

1

Stáhněte si OJOsoft Total Video Converter tím, že navštívíte webové stránky OJOsoft.

Jakmile potřebné soubory byly staženy do počítače nainstalovat program Total Video Converter kliknutím na ikonu instalace na ploše. Proces instalace je intuitivní a zabere jen pár minut.

Poté, co byl program správně nainstalován, spusťte kliknutím na ikonu Total Video Converter na ploše.

2

Klikněte na tlačítko "Procházet" v okně programu. Vyberte VOB soubor, který chcete převést do WMV, pak klepněte na tlačítko "OK".

Vyberte formát WMV konverzi klikněte na velký "WMV" tlačítko z horního panelu v okně programu. Tlačítko WMV obsahuje multi-barevný Windows Media Player logo uvnitř.

3

Vyberte umístění výstupního souboru pro nově vytvořeného souboru WMV. Pokud nemáte preferenci, kde byste chtěli nový soubor má být umístěn, ponechte pole tak, jak je. Výchozí nastavení uloží nový soubor ve stejném místě, které původní VOB soubor byl umístěn.

Dále, vyberte profil WMV na základě nastavení a preference počítače. Pokud neznáte konkrétní nastavení, ponechte výchozí nastavení na místě, jak to bude fungovat ve většině případů.

4

Klikněte na tlačítko velký "Convert" v pravém dolním rohu okna programu. Jak začne přeměna WMV, program otevře uplynulý časovač, který bude odhadnout množství času potřebného k dokončení konverze. Doba potřebná k dokončení konverze může trvat od několika sekund až po několik minut. Kvalita soubor o velikosti souborů jsou převedeny ovlivňuje délku doby, po kterou trvá pro Total Video Converter dokončit konverzi souborů.

Po dokončení převodu, program vás upozorní.

5

Otevřete nově vytvořený soubor WMV v programu Windows Media Player, že přejdete do umístění, které jste zadali v kroku tři.

Soubor byl nyní převeden z VOB souboru do souboru WMV.

Tipy:

  • Získání nelegálních kopií médií je trestný čin, za federálním zákonem.