Jak převést DXR do AVI

January 6 by admin

Jak převést DXR do AVI


DXR (Protected Macromedia filmový režisér) je přípona souboru pro video nebo animaci vyrobené s programem Macromedia Director. DXR soubory jsou uloženy v non-editovatelný formát, a proto je vhodné, aby bylo možné je převést na další běžné video typu souboru, který lze upravovat.

AVI (Audio Video Interleave) je multimediální rozšíření a nádoba formát souborů původně vyrobený společností Microsoft. AVI soubory obsahují jak audio a video data do datového kontejneru, který umožňuje synchronizované audio-video přehrávání.

Aby bylo možné převést soubor DXR do AVI, je nutno použít konverzní program. Některé z nich jsou k dispozici on-line, zdarma ke stažení zkušební.

Instrukce

Konverze se Need4 Video Converter 7.0

1

Stáhnout a nainstalovat Need4 Video Converter 7.0.

2

Spusťte konverzní program na ploše. Vyberte "Soubor", pak "otevřít" z horního menu. Vyberte soubor DXR pro konverzi. Klikněte na tlačítko "Otevřít".

3

Vyberte "AVI --- Audio Video Interleave" v "výstupního souboru:" pole. Klikněte na tlačítko "Procházet" vedle "Chcete-li ušetřit:" pole. Vyberte si cílovou destinaci pro převedeného souboru. Klepněte na tlačítko "OK".

4

Zadejte název souboru do "Uložit jako:" pole.

5

Klikněte na červené tlačítko "Convert", v dolní části hlavního okna k zahájení procesu konverze.

Konverze se Any Video Converter Freeware

6

Stáhnout a nainstalovat Any Video Converter Freeware.

7

Spusťte konverzní program na ploše. Klikněte na tlačítko "Add Video". Vyberte soubor DXR pro konverzi. Klepněte na tlačítko "Add".

8

Zvolte "AVI (AVI)" z "Profil:" menu. Klikněte na tlačítko "Output Folder". Vyberte cílovou cílovou složku pro převedený AVI souboru. Klepněte na tlačítko "OK".

9

Klikněte na tlačítko "Kódování" pro zahájení procesu konverze.