Jak převést AAC do WAV

December 7 by admin

AAC a WAV jsou dva různé typy vysoce kvalitních počítač zvukových souborů. Formát AAC nabízí určitou úroveň komprese, ale stále si udržuje vysokou kvalitu zvuku, zatímco WAV soubory jsou zcela nekomprimované (a tudíž mají tendenci mít větší velikosti souborů na pevné disky). Chcete-li převést AAC nebo zvukový soubor do nekomprimovaném formátu WAV souborů, budete stačí použít jeden z několika různých metod.

Instrukce

1

Použijte nástroj pro převod internetového média, jako je Media-Converter.org. Media-Converter.org umožňuje převést soubor AAC do souboru WAV přímo z webového prohlížeče. Není nutná žádná další software. Jednoduše nahrát soubor AAC na hlavní stránku, zvolte "WAV" formát souboru ze seznamu dostupných možností výstupu a převést soubor.

2

Použijte nástroj pro převod software médií, jako Xilisoft Audio Converter. Xilisoft Audio Converter je třeba stáhnout a nainstalovat na pevný disk. Jakmile budete mít okno programu otevřené, i když, můžete přetáhnout vaše AAC soubor znovu a pustit ji do okna programu přidat do seznamu souborů, které je třeba převést. Zadejte "WAV" z nabídky Typ výstupního souboru a potom klepněte na tlačítko "Start" pro spuštění procesu.

3

Vypálení AAC soubory na audio CD a pak rip je zpět do počítače ve formátu WAV souboru pomocí programu Windows Media Player. Pokud máte CD vypalovačku, prázdné CD a velké množství souborů, které musí být převedeny to může být nejvhodnější volbou. Jednoduše spálit všechny vaše soubory ve formátu AAC na CD pomocí programu Windows Media Player. Poté, rip je zpátky na pevný disk ve formátu WAV. To vás bude stát CD, ale pokud máte velké množství souborů, které je třeba přepnout z jednoho formátu do druhého, může ušetřit spoustu času do konce.