Jak používat NeatWorks Příjem Scanner

March 10 by admin

NeatWorks je softwarový balík používá pro skenování dokumentů, jako jsou příjmy, dopisy a vizitky. To může být také použit k vytvoření PDF souborů pro snadné prohlížení. Software NeatWorks byl vyvinut úhledných společností, dříve známý jako NeatReceipts. Firma se specializuje na skenování a organizování příjem papírování a vyúčtování výdajů. V průběhu let se rozšířila rozsah softwaru NeatWorks i na další skenování dokumentů a organizaci. Quick Scan Center funkce softwaru NeatWorks může napomoci tomu, aby skenování příjmu a skladování více jednoduchý proces.

Instrukce

1

Spusťte skenování Center Quick. Klikněte levým tlačítkem myši na ukazatel myši na ikonu "Start" v levém dolním rohu displeje. Klikněte levým tlačítkem myši "Všechny programy". Klikněte levým tlačítkem myši "NeatWorks." Klikněte levým tlačítkem myši "Neat Quick Scan Center." Po spuštění se Scan Center Quick zobrazí malou ikonu v hlavním panelu, v dolní části displeje. Poklepáním levým tlačítkem myši na ikonu Quick Scan Center v hlavním panelu je zkratka pro přístup k Neat centra Quick Scan.

2

Počkejte, až se objeví okno Quick Scan Center. Software automaticky detekuje typ dokumentu vloženého do skeneru. Můžete také vybrat typ dokumentu v poli "Document Type".

3

Vyberte buď černé a bílé nebo barevné skenování. Jsou k dispozici v "Možnosti barev" oblast Tyto volby. Černobílá fotografie nasnímané soubory jsou obvykle menší než barevném provedení, které vyžadují méně místa na disku počítače.

4

Klikněte levým tlačítkem myši "Open, kdy udělal" možnost v "Volby PDF" oblast. Tím se automaticky otevře dokument PDF po skenování. To bude vyžadovat čtečku PDF, jako je například Adobe Reader.

5

Levým tlačítkem myši klikněte na tlačítko "Scan", poté, co příslušné možnosti jsou určeny. Naskenované položky se objeví v programu "Doručená pošta". Naskenované položky budou k dispozici pro prohlížení a úpravy příštím NeatWorks otevření.