Jak ping FiOS Router

August 10 by admin

FiOS je vysokorychlostní širokopásmové připojení k Internetu nabízí Verizon. V závislosti na plánu, může vaše rychlost stahování dosáhnout 50 megabitů za sekundu. Nicméně předtím, než se můžete připojit k Internetu, musíte připojit počítač k routeru. Můžete si vyzkoušet připojení pomocí příkazu ping v systému Windows 7. Příkaz ping posílá čtyři datové pakety na FiOS router a čeká na odpověď pro každý paket. Poté, generuje zprávu o množství času to trvalo router odpovědět a zda některý z balíčků byly ztraceny.

Instrukce

1

Klikněte na tlačítko "Start" pro otevření panelu úloh systému Windows, a zadejte "cmd" do vyhledávacího pole v dolní části.

2

Stiskněte tlačítko "Enter", nebo klikněte na ikonu lupy. Černá příkazového řádku okno vyskočí.

3

Type "ping" následovaný mezerou a poté na adresy IP pro FiOS routeru. Obvykle IP adresa je 192.168.0.1, ale to se může lišit v závislosti na poskytovateli a značku routeru. Zkontrolujte, zda v dokumentaci ke směrovači na správnou IP adresu.

4

Stiskněte tlačítko "Enter". Měli byste vidět "Odpověď od" linek od routeru, následuje shrnutí statistik ping.

5

Podívejte se na řádek, který uvádí: "balíčky: Odeslané = 4," a podle počtu přijatých paketů. Pokud je počet obdržených 4, připojení ke směrovači, je dobré. Pokud pakety přijaté je mezi 1 a 3, připojení je přerušovaný. Pokud pakety přijaté je 0, není žádná spojitost.

Tipy:

  • Můžete najít návod pro ostatní verze systému Windows v sekci zdrojů.
  • Můžete vidět zprávy, jako například "Destination hostitel nedostupný" nebo "Vypršel časový limit žádosti" namísto čtyř "Odpověď od" linek. Tyto zprávy označují problémy s připojením nebo žádnou souvislost.