Jak odstranit RapidShare App v Mac

March 5 by admin

Jak odstranit RapidShare App v Mac


Každý Mac se dodává s již nainstalovanými Apple aplikací zdarma, ale pokud předinstalovaných aplikací nemůže pomoci provést určitý úkol, můžete si stáhnout freeware nebo shareware aplikace, které vývojář softwaru poskytuje prostřednictvím úložiště souborů služby RapidShare. Pokud jste si stáhli aplikaci z úložiště souborů služby RapidShare k počítači Mac, můžete později zjistíte, že to nesplňuje vaše výpočetní potřeby a chcete jej odstranit.

Instrukce

1

Dvakrát klikněte na složku "Ke stažení" na počítači Mac, nebo kliknout na "Ke stažení" ikonu složky v postranním panelu jakéhokoli okna Finder. Jestliže jste se přestěhovali aplikace, který jste stáhli z RapidShare do jiné složky, poklepejte na tuto složku ji otevřete.

2

Klepněte pravým tlačítkem myši na nežádoucí aplikace, a potom klepněte na tlačítko "Přesunout do koše" z pop-up menu. Můžete také přetáhnout aplikaci do ikony koše v doku.

3

Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu koše v doku, a potom klepněte na tlačítko "Empty Trash" pro vymazání aplikace stažené z RapidShare. Můžete také kliknout na "Finder" z menu Finder, a potom klepněte na tlačítko "Vysypat koš."