Jak odstranit historii od ISP

February 15 by admin

Jak odstranit historii od ISP


Odstranění historie z ISP, nebo "Internet Poskytovatel vyhledávání," je snadný a rychlý proces. Při hledání na internetu, všechny webové stránky, se podíváte na je uložen lokálně na pevném disku vašeho počítače, který umožňuje webové stránky jdete často načíst rychleji načtením souborů z pevného disku, než znovu stáhnout celý webovou stránku. Je to dobrý nápad, aby jednou vymazat historii chvíli, zvláště pokud vaše práce zahrnuje citlivé a důvěrné materiály, nebo zabránit ostatním, aby viděli historii hledání na internetu. Vymazání historie od vašeho ISP může také uvolnit místo na pevném disku. Nejběžnější ISP jsou Microsoft Internet Explorer, Netscape, Opera a Mozilla Firefox.

Instrukce

1

Dvakrát klikněte na ikonu vaší ISP. Ve většině případů to bude buď Mozilla Firefox, Netscape, Opera nebo Internet Explorer.

2

Pro aplikaci Internet Explorer, klikněte na "Nástroje" na horním řádku prohlížeče a pak "Možnosti Internetu". Pro Mozilla Firefox, klikněte na "Nástroje" na horním řádku prohlížeče a pak "Možnosti". Pro Netscape, klikněte na "Upravit" a potom "Předvolby". Pro Opera, klikněte na "Soubor", pak "Preferences", pak "Historie".

3

Ujistěte se, že jste na kartě "Obecné" v aplikaci Internet Explorer a na záložce "Ochrana osobních údajů", pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox.

4

Klikněte na políčko pro Firefox, který říká, že "Vymazat historii, když Firefox zavře." Pro aplikaci Internet Explorer, vyhledejte část "Browsing History" a klikněte na "Smazat". Budete mít možnost vymazat dočasné internetové soubory, cookies, historie prohlížení, data formuláře nebo uložená hesla. Chcete-li jen odstranit historii procházení, klikněte na "Vymazat historii." Chcete-li odstranit všechny výše uvedené oddíly, klikněte na "Odstranit vše." Pro Netscape, klikněte na tlačítko "Vymazat historii". Pro Opera, klikněte na tlačítko "Empty nyní" nebo na tlačítko "Empty při vyplutí", která se bude mazat své historii každém zavření prohlížeče.

5

Použijte klávesovou zkratku pro vymazání historie ve Firefoxu kliknutím na "Ctrl + Shift + Delete." Vyberte si požadovaný časový rozsah odstranit, a klikněte na "Vymazat".