Jak obnovit ztracené Wireless Key

July 3 by admin

Jak obnovit ztracené Wireless Key


Bezdrátový internet se stal velmi časté technologie v dnešním světě. Díky široké dostupnosti levných notebooků a schopných pracovat s Internetem PDA a telefony, bezdrátové připojení k internetu je velmi užitečný nástroj, který má. Nabízí skvělou mobilitu a snadné připojení; Mnoho počítačů lze snadno připojit k bezdrátové síti, protože žádné kabely nejsou potřeba. Mnoho majitelů bezdrátové sítě rozhodnout heslem své sítě, aby se zabránilo nežádoucí v připojení. Bohužel, to také znamená, že ti, kteří měli heslo, ale zapomněli, že nebude moci připojit k síti. Naštěstí Windows ukládá všechny používají klíče v souboru a tento soubor lze zobrazit pomocí specializovaného programu.

Instrukce

1

Přejděte na http://www.nirsoft.net/utils/wirelesskeyview.zip. To je odkaz pro WirelessKeyView download. WirelessKeyView je v současné době jediný bezplatné bezdrátové připojení na klíč retriever, který je kompatibilní s Windows XP, Windows Vista a Windows 7.

2

Stáhněte si program.

3

Nainstalujte program.

4

Otevřete program.

5

Najít název sítě, jejíž heslo, které jste ztratili.

6

Zaznamenejte šestihranného klíče vedle názvu sítě. To je heslo k této síti. Všimněte si, že to je alfanumerický klíč převést na hexadecimální znaky; to bude ještě fungovat, pokud jsou použity jako bezdrátové klíč.