Jak obnovit Windows XP motivy plochy & Obrazovky

May 9 by admin

Jak obnovit Windows XP motivy plochy & Obrazovky

Desktop téma na operačním systému Windows obsahuje různé informace o vzhled, pocit a zvuk vašeho operačního systému. Obsahuje obrázek na pozadí vaší hlavním displeji stolního počítače, barvy různých pruhů úkolů, velikostí písma a zvuky, které doprovázejí varování a upozornění, které se objevují na obrazovce. Spořič obrazovky je obrázek nebo animace, která se zobrazí, když je počítač nečinný po určitou dobu. Všechny tyto konfigurace lze přizpůsobit uživatelem, ale může nakonec změnit váš motiv plochy a spořič obrazovky, zpět na původní nastavení systému Windows XP. Tento proces je rychlý a snadno po několika jednoduchých krocích.

Instrukce

1

Zapněte počítač a nechte ho nahrát na hlavní pracovní plochy, nebo minimalizovat všechny programy kliknutím na znaménko mínus v pravém horním rohu okna.

2

Přesuňte kurzor někam do středu obrazovky nad pozadím a v dostatečné vzdálenosti od ikony nebo pruhů úkolů.

3

Klepněte pravým tlačítkem myši na obrazovce a všimněte si, okno, který se objeví zobrazení slova a fráze jako "Uspořádat ikony" a "Obnovit". Přejděte dolů na dno a klikněte na tlačítko "Vlastnosti" možnost.

4

Všimněte si okno, které se otevře s názvem "Vlastnosti zobrazení." Toto pole bude obsahovat záložky v horní části s názvy jako "Desktop" a "témat." Ujistěte se, že jste v současné době v rámci "témat" kartu.

5

Najít nabídky drop-down v "Motivy" kartu pod slovem "téma" a nad vzorkem displeje. Klikněte na šipku dolů na pravé straně této drop-down menu, a pak vyberte volbu "Windows XP" a vyberte ji.

6

Přesuňte kurzor na pravé dolní části okna a klepněte na tlačítko "OK". To se změní všechny vaše motivů plochy a spořiče obrazovky zpět na původní nastavení systému Windows XP.

Tipy:

  • Pokud si jen chcete obnovit některé prvky tématu zpět na nastavení systému Windows XP, můžete jít do další karty v okně "Vlastnosti zobrazení", a změnit je zpět na "Windows XP" jednotlivě. Chcete-li například změnit obrázek na pozadí na původní nastavení systému Windows XP, přejděte na kartu "Desktop" a vyberte "Windows XP", ze seznamu pod slovem "pozadí".