Jak obnovit Hladina inkoustu v Photosmart 7350

November 9 by admin

Inkoustové kazety pro tiskárny může být drahé. Z tohoto důvodu, někteří majitelé tiskárny zvolit nákup velké láhve inkoustu a doplňování jejich inkoustové kazety, když jsou prázdné. Aby se tomu zabránilo, inkoustové kazety, jako jsou ty v HP Photosmart 7350 obsahují mikroprocesory měřit hladinu inkoustu. Pokud doplnit kazetu, může počítač zobrazit opakované varování, že inkoustová kazeta je prázdná, když to tak není. Můžete tento problém vyřešit obnovením hladiny inkoustu.

Instrukce

1

Ujistěte se, že Photosmart 7350 je zapnutý a má alespoň tři listy papíru vložené. Pokud jste nainstalovali znovu naplnit inkoustovou kazetu, vyjměte ji.

2

Uchopte kazetu Photosmart 7350 tak, aby horní část zásobníku směřuje nahoru a kovové kontakty tvář vás. Pak se kus pásky a pokrývají horní kontakt na druhém sloupci zleva. Nezakrývejte žádný jiný kontakt.

3

Nainstalujte naplněnou inkoustovou kazetu. Pokud se Photosmart 7350 zobrazí chybová zpráva, stiskněte tlačítko "OK". Stiskněte "OK" znovu vytisknout zkušební stránku. Po Photosmart 7350 nedokončí tisk zkušební stránky, vyjměte kazetu.

4

Kryt s druhým kouskem pásky top kontakt v pravém sloupci, pokud používáte barevné inkoustové kazety, nebo horní kontakt na druhém sloupci zprava, pokud používáte černou inkoustovou kazetu. Nechte první kousek do původní polohy.

5

Nainstalujte znovu naplněné inkoustové kazety, stisknutím tlačítka "OK", pokud Photosmart 7350 zobrazí další chybovou zprávu, stisknutím tlačítka "OK" znovu vytisknout zkušební stránku.

6

Vezměte plněnou inkoustovou kazetu z Photosmart 7350 a odstranit oba kusy pásky. Znovu nainstalujte kazetu a vytisknout finální testovací stránku. Photosmart 7350 by měl nyní hlásí, že inkoustová kazeta je plná.

Tipy:

  • Můžete obnovit hladinu inkoustu v Photosmart 7350 bez pásku, pokud máte dvě plné tovární originální kazety totožný s znovu naplněné kazety. Vložte jeden z originálních kazet a vytisknout zkušební stránku. Vyměňte první kazetu s jiným tovární originální kazety a vytiskněte druhou zkušební list. Vyměňte, že kazetu s doplňovaným jeden. Tisk třetiny zkušební list. Photosmart 7350 se bude hlásit, že znovu naplnit inkoustová kazeta je plná.